reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak dbamy o siebie w ciąży

Ja też słyszałam że dzieci po Maternie miały większą wagę urodzeniową.

Co do femibionu to też łykam, tylko upewnijcie mnie czy odpowiedni kupiłam - femibion natal 2??
Bo gin napisał mi tylko "femibion" i jak pani magister w aptece zapytała który chcę bo są cztery rodzaje to lekkiego karpia przycięłam. Dała mi dwójkę, dla kobiet pow 13 tyg. ciąży więc chyb odpowiedni prawda??

Mam nadzieję że mój bobas przybierze "standardowe" rozmiary, chociaż mężul ma ponad 190cm wzrostu, ja prawie 170... ale szczupła jestem i niezbyt szeroka w bioderkach więc liczę że dzidziuś weźmie pod uwagę gabaryty mamusi i nie wymęczy za bardzo :biggrin2:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Madzioolka mój M też spory, grubo ponad 190:) Ja jakieś 167 więc mam nadzieję, że maleństwo wda się w mamusię (wazyłam 2800 przy urodzeniu:) A Femibion masz taki dwuskładnikowy? tabletka + kapsułka? On niedawno zmienił nazwę z Feminatal i może stąd ta konsternacja:)
 
Tak, tabletka i kapsułka - jakież było moje zdziwienie jak otworzyłam opakowania a tam dwa rodzaje piguł :-)
Do tej pory brałam właśnie feminatal i powiedziałam na ostatniej wizycie ginowi że jeszcze nie wyjadłam całego opakowania a on i tak mi zalecił femibion. Na wygląd to dla mnie ta sama piguła, no ale może się nie znam :-p, borę więc już teraz femibion.

Szkoda tylko że taka różnica w cenie za ok. 60 feminatalu do łykania przez dwa miesiące zapłaciłam ok 35 zł, a za femibion który starczy na miesiąc 59zł - o połowę mniej tabletek za prawie dwa razy więcej pieniążków :baffled:

No ale jak trzeba to trzeba, na zdrowiu swoim i dziecka oszczędzać nie będę.
 
ja dzisiaj zadbałam o swoje podniebienie-placki nalesnikowe(tylko grubsze) z powidłami śliwkowymi i bita smietaną:zawstydzona/y: oj pycha

ja mam Prenatal Classic 30 zł za 100 tabl
 
Mnie się właśnie kończy PRENATAL complex, wczesniej był classic - no więc skoro tak zalecacie Fembion to sie pokuszę - tylko nie wiem, który wybrać natal czy vital ? :-) bo są dwa rodzaje. Mi lekarz polecił to co brałam dotychczas, ale może warto co 30 dni zmieniać producenta - witaminy dla ciężarnych są bez recepty tak więc nie mogą zaszkodzić czy takie czy śmakie ;-)
Porównam sobie chyba jeszcze skład .........
 
gosiaczek u ciebie juz natal powinnien wejsc :) od 12 tygodnia ;)

ja biore pregna plus - strasznie drogie 30 tabletek 50 zł ale sa małe a ja wymiotuje jak mam wieksza tabletke :(
 
gosiaczek u ciebie juz natal powinnien wejsc :) od 12 tygodnia ;)

ja biore pregna plus - strasznie drogie 30 tabletek 50 zł ale sa małe a ja wymiotuje jak mam wieksza tabletke :(

No prenatal to ten classic to miał tablety jak ta lala - buahahaha w gardle mogło utknąć ...
chociaż i complex ma kapsuły duże
 
reklama
no niestety teraz i tak mam duuuuzo tabletek do jedzenia o fuck luteina lezy.....lece połknąć...znczy zaaplikowac bo to nie dogardłowe hehe
 
Do góry