reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak dbamy o siebie w ciąży

reklama
mi wczoraj w jednym rządku 3 na plecach wyskoczyły:eek:.
kremami żadnymi się nie smarowałam w pierwszej ciąży i w ogóle ani jednego rozstępu nie miałam,ale może dlatego,że mały brzuch był-w 9 mies. 99 cm w obwodzie.
 
mi wczoraj w jednym rządku 3 na plecach wyskoczyły:eek:.
kremami żadnymi się nie smarowałam w pierwszej ciąży i w ogóle ani jednego rozstępu nie miałam,ale może dlatego,że mały brzuch był-w 9 mies. 99 cm w obwodzie.
Ciekawe od czego zależy obwód? 100 cm to faktycznie superr.... pozazdrościć
Moje znajome miały ojjjj dużo więcej ...
 
ja jestem w ogóle mała i drobna,Anti ważył tylko 2800g i mierzył 55 cm,był najmniejszy z sali,ale do cho.....ry większego chyba bym nie urodziła:-D,sama poprosiłam o nacięcie,a potem żałowałam,później twierdziłam,że już nie chcę mieć więcej dzieci,a jeśli już,to,że nie dam się naciąć,ale boję się,żeby mi samo nie popękało,bo może być gorzej:-(
 
Gosiaczek - jesteś moją imienniczką wiesz? :) Ja też jestem Gosia. Mnie wysypało strasznie!!!! Mam całe plecy w pryszczach od pupy po kark. I ciągle czuję jak się tworzą nowe...okropność. Twarz mam jak nastolatka, pryszcz na pryszczu a ja nigdy w życiu nie miałam problemu z cerą. Zagadnienie trądziku było mi zupełnie obce, widocznie teraz za to odpłacam. Dostałam od mamy zestaw do twarzy Pharmaceris, tam jest pianka, tonik i krem. Bardzo łągodne i można stosować. Trochę pomogło ale bez rewelacji, pewnie za łągodne.
A co do brzucha - mój jest juz naprawdę duży. Do tego zaczyna swędzieć, piersi też, co pewnie jest oznaką rozciągania. Dlatego ja już smaruję, ale na razie tylko raz dziennie. Oszczędzam krem na potem:)

Aestima pocieszyłaś mnie z tymi pryszczami - czekam na dzień kiedy znikną..

Justynka - obwód brzucha 100?? To ja mam więcej w biodrach bez ciąży:) Piękny brzunio, pozazdrościć!
 
Gosiaczek - jesteś moją imienniczką wiesz? :) Ja też jestem Gosia. Mnie wysypało strasznie!!!! Mam całe plecy w pryszczach od pupy po kark. I ciągle czuję jak się tworzą nowe...okropność. Twarz mam jak nastolatka, pryszcz na pryszczu a ja nigdy w życiu nie miałam problemu z cerą. Zagadnienie trądziku było mi zupełnie obce, widocznie teraz za to odpłacam. Dostałam od mamy zestaw do twarzy Pharmaceris, tam jest pianka, tonik i krem. Bardzo łągodne i można stosować. Trochę pomogło ale bez rewelacji, pewnie za łągodne.
A co do brzucha - mój jest juz naprawdę duży. Do tego zaczyna swędzieć, piersi też, co pewnie jest oznaką rozciągania. Dlatego ja już smaruję, ale na razie tylko raz dziennie. Oszczędzam krem na potem:)

No właśnie zaczęłam się martwić, że mój brzuch wcale nie swędzi, dziewczyny piszą o dużych brzuchach, a ja myslalam ze to moj jest duzy bo moje podbrzusze ma 87 cm, a w pępku 75 tak więc jakoś nie równo sie powiększa - juz nie wiem co mam myslec, to moja pierwsza ciąża i panikuje ze wszystkim i strasznie sie o nią boję :-( nie jestem juz mloda i chcialabym miec chociaz jedno dziecko !
 
Gosiulku, jak to nie jesteś młoda- jesteś! Rocznik 81 to stara? Wszystko bedzie dobrze i nie panikuj;)To jeszcze nie ten czas żeby panikować z powodu małego brzucha! DOpiero 13 tc- spokojnie. Powiem Ci, że moja mama do końca ciąży brzuszka nie miała- taka jej uroda:)
 
reklama
Ha ha, Tusen, nieźle pojechałaś z tymi dinozaurami ;-)

Ja w styczniu będę kończyła 28 lat i nie czuję się staro - Gosiak, nie przesadzaj z tym wiekiem! :-p
 
Do góry