reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak bardzo aktywne są Wasze maluszki?

Bylismy dziś w osiedlowej knajpce z Natalka, Natalka nagle wstała i powiedziała, ze chce siusiu. Kibelek był zajety, wiec pytam czy nie mogłaby zrobić w pieluszkę, ona, ze nie. na szczęście dość szybko ktoś wyszedł i ludek zrobił siusiu do kibelka. Pieluszka była suchusieńka, trzymała dopóki nie usiadła. W szoku byłam. I w sumie nadal ejstem :-)
 
reklama
Super ! Brawo! oczywiście dla Natalki!:tak:

u nas marne postępy, ale trzeba wyluzować . Syla, myślę, że do osiemnastki dziewczyny zaczną wołać na nocnik!:-D
 
no to ładnie:-) dzielna dzidzia


Kasiu, ale to już nie nam tylko swoim chłopakom:-D Niech oni się martwią:laugh2:

a tak całkiem poważnie to jeszcze mają trochę czasu...
 
Jasne, Syluś, mają czas. Mnie tez się nie spieszy;-) ja i tak ciągle Nadulę traktuję jak maleńkiego niemowlacka. I tak ma być;-)
 
Tekst mojej corki do mnie - "siądnij" no zamarłam :-) Skąd taki pomysł? Taka odmiana? POproawiłam, ze "usiądź", ale śmiać mi sie chciało.
 
Ale ona razdko tak gada. CZasem coś śmiesznego chlapnie. teraz np. wali "dać" zamiast niedawnego "dań" i szybko poprawia na "proszę" oczywiście we własnym zniekształceniu, którego zacytowac nie umiem, jakoś "posie".
 
Tosia tez mowi 'dac', a jak cos bardzo chce to mowi 'Tosia plosi'. poza tym jak chce ksiazke z bocianem to mowi 'dac o bocianu' (logiczne: jak jest o misiu, o wozku to i o bocianu ;-)). 'usiadz' mowi. ale np mowi 'ociekac' (uciekac). albo 'lełon' (na soczek leon). a najlepiej jak komus przywali 'kamelełonem'- ludzie padaja :-D
 
Nadia mówi "dam " jak cos chce. I nowe słowo to keci-keczup, a najfajniej jej wychodzi " nie tu, tam' jak chce iśc w niezaplanowane przeze mnie miejsce. i " nie taki, taki" jak chce coś innego np. do jedzenia .
 
reklama
Vertigo też bym padła!

A ze śmiesznych odmian Oli np. mówi "niepasi" w miejsce "nie pasuje" :-)

Ad. nocnikowych tematów - u nas dzisiaj nocnikowa "kupa" w pięciu odsłonach!!! Po każdej porcji mycie nocnika, mycie pupy i od nowa! Dodam, że przed pierwszą odsłoną było siku do nocnika i też płukanie i wycieranie ... przerwy między odsłonami 1-2 min! Normalnie wymiękam!!!!
 
Do góry