reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak bardzo aktywne są Wasze maluszki?

No właśnie... każdy musi sam zdecydować. A lato poczekało. Widać tak miało być, jest lato i jest nocnik :-)
 
reklama
Rozmowa sprzed chwili:
kto daje mleko? krowa.
kto daje wełnę? owca
kto daje jajko? mama...
nie mam wiecej pytan.
 
Moje dziecko juz nie sypia w łózecku. Pewnie dziś łozeczko opuści nasz dom. Żeby tak jeszcze pieluchy się zechciały wyprowadzić...;-)reszta mi nie przeszkadza;-)
 
Może przy innych dzieciach to wcale nie rewela, ale moje dziecko dzis prześłicznie powiedziało "dzisiaj nie" a chodziło o to, że nie idziemy do pracy:happy2:
 
Kasiek kochana Nadusia. A Tusiek wczoraj podziekowal tacie za kupiony traktor i powiedzial: "tata.., ciesze sie" Normalnie az nam lzy stanely w oczach bo to dziecko tyle radosci mialo i do tegi jeszcze powiedzialo co czuje.
 
Wczoraj w dzien dobry tvn goscila Niania i wypowiedziala w pewnym momencie "dzien w dzien" a Tusiek powtorzyl i biegal krzyczac, smiejac sie i wolal "dzien w dzien" I nie wiem czy uwage zwrocilo to slowo czy po prostu Niania:-)
 
Dla aktywnych malców polecam książeczki do malowania wodą. Kupilismy jedną Nadusi i była zachwycona, że pędzelkiem czaruje kolory.:tak:
 
reklama
Do góry