reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak bardzo aktywne są Wasze maluszki?

Siemka dziewczyny
Brawa dla Nadusi.
Elvira ju to pisałam, ale się powtórzę, MASZ NIESAMOWITĄ CÓRCIĘ!!! GRATULACJE

Kasiek Wiem o czym móisz, bo Weronisia potrafi też przez cały dzien gadać i krzyczeć. Jak jesteśmy w markecie czy gdzieś to zawsze wszyscy słyszą, że Wero jest w sklepie.
 
reklama
moje dziecko jak tylko zacznę śpiewać to samo zaczyna dziwnie wyć ;D i kręci głową to chyba taniec jak długo śpiewam tak długo Miś kręci głowką i coś tam mruczy ;D
 
No i dorastają nam dzieci! Tyle już potrafią!!! Gratulacje dla wszystkich! :)

Oli w międzyczasie nauczył się samodzielnie siadać, pewnie siedzieć, raczkować (czasem muszę mu przypomnieć, bo jeszcze zdarza mu się czołgać), stawać w łóżeczku i przy meblach ... Jestem szczęśliwa!!! Najbardziej bałam się o to raczkowanie, nawet miałam plany po weekendzie iść prywatnie na rehabilitację, ale wygląda na to że tamte 3 spotkania + ćwiczenia w domu wystarczyły :laugh: :laugh:
 
no widzisz Doxa Twoje dziecko jest mądre i wystarczyło tylko trszkę pomóc Oliemu i już teraz go nie utrzymasz w jednym miejscu. Dzieciaczki w tym wieku szybciutko poprawiają sprawność. GRATULACJE DLA OLIKA.Teraz nie obejrzysz się a już zacznie chodzić.
 
Pytanie do mam raczkujących dzieci ... jak Wasze dzieci przenoszą zabawki? Oli już ładnie raczkuje, ale jak ma coś w ręku to pełza :(
 
Doxa - Natalia trzymała i jesli raczkuje to wciaz trzyma w garsci i podpiera się tą garscią. Moze u Olika to kwestia kilku dni, zeby poczuł się pewniej raczkując?
 
Krystian nosi... ale on praktycznie nie pelzal...
czasami kiedy ma obie rece zajete to sie przewraca na buzie... srednio zgrabnie mu takie przemieszczanie wychodzi... ::)
 
Doxa, jak pisze Magdusiek, Nadia tez raczkuje na piąstce przenosząc przedmit (albo na stojaka) ;)
Oli po prostu nie wpadł jeszcze na ten pomysł, bo długo pełzał i tak ma to obcykane. Kilka dni i wpadnie na to!
 
Doxa, Tolcia 'nosi' w lapce (i stuka). ale ona w ogole nie pelzala (turlala sie, a potem od razu zaczela raczkowac)
 
reklama
Do góry