reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak bardzo aktywne są Wasze maluszki?

Dzięki dziewczyny !
Dzisiaj moje dziecko poraz pierwszy zaczęło pokazywać palcem na hasło "gdzie jest lampa" ? :-)
 
reklama
pict0002uk7.jpg
 
No tak a mnie doszedł kolejny problem bo o to moje dziecię nauczyło się wchodzić na nasze łóżko i wszystkie tapczany nie wiem jak to robi przy swoim wzroście ale daje radę, kurde kilka dni i znowu coś nowego dziecko się nauczyło
 
Jolik pisze:
Dzisiaj moje dziecko poraz pierwszy zaczęło pokazywać palcem na hasło "gdzie jest lampa" ? :-)

ja sie tak zastanawiam, dlaczego akurat lampa... normalnie to jest przeciek oko, misio, mama, lala... cokolwiek...
a Ty przeciez w branzy oswietleniowej robisz, to co innego Tymek ma pokazywac... ;)
 
Jolik - to świetnie.
No Teddy, lampy są przeciez fajne. Natalkowiec chętnie lampy ogląda, a jeszcvze chętniej zegary :) Raz ją niechcący wprowadziłam do sklepu z zegarami i się dziwiłam, ze oczopląsu dostała ;)

Teddy - Prezes pierwsza klasa.
 
Teddy no pieknie się wcisnął ;D
u nas też lampa budzi zafascynowanie - a najwieksza radośc jest wtedy gdy Mikołajek jest na rękach i sam może zapalić światełko ::)
 
wlazi przodem, wylazi z tylu... w miedzyczasie albo mnie od sieci odlaczy, albo myszke zajuma, albo sobie glosnik na leb zrzuci... ;)


a ze lampy sa fajne to ja wiem... tylko mi sie podoba, ze Tymek jedna z pierwszych rzeczy ktore zakumal to wlasnie lampe... :)
 
reklama
Do góry