reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak bardzo aktywne są Wasze maluszki?

reklama
Doxa na pewno będzie dobrze i Olik niedługo będzie raczkował w takimtempie, że nie nadążysz za nim biegać. Weronika tak jak Syli Igunia najpierw stawała i chodziła wokoło w łóżeczku a dopiero potem zaczęła raczkować, więc nie każde dziecko wszystko robi wg pewnej kolejność - niektóre są indywidualistami.
 
Czy macie wrazenie, ze wasze dzieciaczki sie popisuja??
Jak byla u mnie moja kolezanka to nie poznawalam Olivii. Normalnie sie popisywala. Jakies rzucanie na mnie, grala na kazdej zabawce itd.
We wtorek tez 1 raz zagrala na flecie, chyba mi artystka rosnie. Uwielbia muzyke, pupa jej chodzi jak ja slyszy i sobie do tego nuci.
 
Olivia jest super! Szok jaka do przodu :) Ja nie mam wrazenia, ze Natalia się popisuje, raczej jest pod wrazeniem nowych osób i czesto zapomina co potrafi ;)
 
Olivia - mały muzyczny geniusz ? :-) Super !

A u nas też ogromne zmiany. Wczoraj mój synek poraz pierwszy samodzielnie wstał w łóżeczku, a dzisiaj stał trzymając się tylko jedną ręką i super trzymał pion. Jestem z niego baaaaaaardzo dumna. Kolejnym krokiem mam nadzieję, że będzie raczkowanie :-)
 
Olivka jest super! :)

Jolik gratulacje dla Tymusia! Na pewno nieługo pójdzie na 4 :)

U nas też zaczęło się wstawanie w łóżeczku i nie tylko ::) Szok! Skończyła się laba mamusi! Magdusiek dopiero teraz wiem o czym Ty pisałaś!!
 
reklama
Doxa - dzięki ! Nie wiem dlaczego, ale jak Tymek wstaje to ja się strasznie pocę :-) Mam wrażenie, że grzmotnie ząbkami o kant łóżeczka ... brrrrrrrrr
 
Do góry