reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

JADŁOSPIS KARMIĄCYCH MAM !!!!!!!!

;D no na pewno schabowego od razu co sie bydzim szczypac ;D

a na forum znalazlam posta-jakas laska dziecku ktore jeszcze 3 miesiecy nie skonczylo podawala jabluszko :o,karmila piersia i chciala zeby dziecko nowe smaki poznalo...................w odpowiedziach pisaly jej ze nie wolno ze za wczesnie a ona i tak sie upierala przy swoim ze mozna i pytala co jeszcze moze dac ::)
 
reklama
koga, ja brokuły jadłam od samego początku i nigdy nic Jasiowi po nich nie było.
 
Wczoraj zjadłam pół mandarynki i.... nic :laugh:
Dziś następna próba ;)

Ogórek zielony, niestety, nam też nie służy :(
 
KingaP pisze:
Daj przepis, bo u nas duuużo rzodkiewek

Sałatka wiosenna :) Oto składniki:
- jajka
- rzodkiewka
- starty ser żołty
- można też dorzucić drobno pokrojoną wędlinę czy szynkę
- szczypiorek
- majonez.

Kroimy, mieszamy, doprawiamy i gotowe :)
 
reklama
hm... może i ja spróbuję...
zjadłam dzś żółty ser i wypiłam kawę z mlekiem - robię test - jak małego wysypie to znaczy,że ma tę nieszczęsną skazę :( - i przez nastepne kilka miesięcy będę pić kawę z waniliowym mlekiem sojowym (nie jest takie złe:) )
 
Do góry