reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Lucy ja już rozumiem dlaczego nie, w końcu ktoś mi to wytłumaczył, u mnie większe jest ryzyko zmniejszenia i tak już skrajnie niskiej rezerwy niż korzyści z usuniecia ewentualnych ognisk endo. A endo mam potwierdzone:sorry: nie wiadomo jaki stopien, bo od 4 lat mam całkowity spokój, nigdy nie mialam boli, zawsze cos tam może się dziać ale póki nic nie widac na usg nie ma sensu ryzykować. Ale dwóch lekarzy sklania się do wykonnia histeroskopii...może pójdę tą droge.
Teraz na celu mam pełną diagnostykę tarczycy.
 
reklama
hehe Ewela to wiszę Ci szampana :-D szampan.jpg
 
Ostatnia edycja:
Jej dziewczyny, czytam Wasze posty na bieżąco i czuję sie niedouczona... Większość to dla mnie czarna magia, chyba musze się wziąć za nauke bo tak to ani się wypowiedzieć ani nic :) Niemniej, trzymam za Was kciuki mocno.

Co do pytania - tak na endometrium wsuwam orzechy od ok 14dc oraz popijam czerwone wino. Niestety nie wiem ile trzeba wziągnąć ale pewnie z 4 butelki wina dziennie i z 4kg orzchów dziennie żeby był egekt bo takie dawki jak ja robie - kieliszek wina i ok 20 ocherzów dziennie nie dają absolutnei nic. Co do estrofenu - podobno zdania podzielone, niektórzy zalecają przy Clo a niektórzy mówią, że nie daje absolutnie nic ;/

Smerfeta to moje kciuki już zaciskam.

Trzymajcie się dziewczyny ciepło, u mnie w Szczecinie -10 !
 
Oj dziewczynki doczytalam Was wreszcie;)
Ja staram sie wrócić do zycia po powrocie, ale cieżko idzie...Kurde jak w tym kraju jest zimno!!!

Blue poszedł do Ciebie niebieski lodowiec, choć pewnie byś cos cieplejszego wolała;)

Gizas przeczytałam co Ci z Novum napisali i sie pokrywa z moim doświadczeniem. Mnie lekarka powiedziała, ze oni nie propagują laparo jako metody leczenia. Jak twierdziła nie ma potrzeby profilaktycznie stosować tak inwazyjnej metody i tez mówiła mi, ze obniża rezerwę jajnikowa, ale tego do konca nie wiem czemu.
I oni bardzo tez dbają o tsh, mnie lekarka nie chciała zrobić iui zanim tsh nie bedzie na odpowiednim poziomie. Powiedziała, ze straciła dwie ciążę tylko przez za wysokie tsh.(podobno nie tylko utrudnia zajscie w ciążę,ale jest bardzo"poronne" jesli za wysokie).
Histeroskopie miałam robiona u nich. Robią metoda z płynem fizjologicznym, wiem ze w innych miejscach moze być robione poprzez wypełnienie macicy gazem.

Pelna ja widze, ze Ty juz nie doktorzysz niestety tak jak kiedyś, mam nadzieje, ze na wątku ciazowym sie wyzywasz;)

Ewela kochana ja po urlopie chyba muszę na urlop iść, zeby po nim odpocząć...mimo trzech dni w kraju czuje sie dalej zmęczona jak bym maraton zrobiła...a ze tak zapytam, co mi za skrzynkę szampana wywrozysz:)))

Ala dalej w dwupaku?

Ewis czytałam, ze zamierzasz na stoku narciarskim zaciazyc;)
Dagna trzymam &
Reszta dziewczyn to widze, ze mieszka na ciazowym...
A i nowe koleżanki pozdrawiam i zycze, żebyście szybko stad odeszły:)

I na koniec...chomik sie skarżył, ze za mało orzeszkow dostawał...
 
Pole: fajnie ze wrocilas:) pokażesz nam jakieś magiczne fotki?:D

No to racja ze od kiedy dziewczyny odeszły na swój wątek to ciszej niż zwykle jest:)
 
Cześć Kobietki!!!
Pół dnia spędziłam dziś z eM w klinice i na szczęście znalazł się lekarz "na zastępstwo" i miałam zrobioną IUI poprzedzoną badaniami krwi i usg. Ten lekarz preferował IUI przy pełnym pęcherzu :) Były dwa pęcherzyki dominujące, żołnierzyki jak zwykle świetne, dostałam ovitrele i lekarz stwierdził, że pęcherzyki pękną dziś w nocy. Niby wszystko świetnie... powiedział jednak, że przy takiej sytuacji jak nasza lekarze nie znajdują przyczyny niepłodności i niestety skuteczne jest tylko invitro :-(

miłego wieczorka!!!!!
 
Kasik, to już będziesz trzecia do iui :) trzymam kciuki oczywiście!!!!!

Dagna, Reni możesz brać w czasie ciąży - to chyba jedyny dozwolony środek na zgagę w czasie ciąży. Koleżanka już w drugiej ciąży stosuje. Poza tym możesz wsypać łyżeczkę nasionek siemienia lnianego, zalać wrzątkiem i przykryć. Jak ostygnie wypić. Najlepiej pić na czczo. I oczywiście mleko, które ma odczyn zasadowy - jak znalazł na kwasoty żołądkowe. Mam jednak nadzieję, że to nie bakteria i tylko może objaw czegoś wyczekiwanego ;-)

Cześć Pole, faktycznie, nie chciałabym tu długo gościć ;-)

Lucy, ja bym po prostu z ciekawości zrobiła AMH :)
 
reklama
Smerfeta: ja tez mam nadzieje ze to jakiś objaw-pozytywny:) nie wiem co mam myśleć o mojej dzisiejszej temperaturze:/

to będziemy w 3 testować w styczniu:) a ja pierwsza:/:/

Lucy: jeśli u mnie teraz nie uda sie IUI to tez idę zrobic droznosc i idę wlasnie zrobic AMH- z czystej ciekawości...chce wiedzieć co i jak. Bo przez ten wynik mozna określić ponoć ile ma sie czasu na potomka...ponoć
 
Do góry