reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Lucy ja uważam że AMH trzeba wykonać nawet przed IUI, daje odpowiedź jak wygląda rezerwa, jaką stymulację zastosować lub jaki inne kroki zrobić. A po laparo może się zmienić:sorry:
Pole witaj:-) wszystkie dziewczyny ciężarne uciekły na swoje forum i rzadko nas odwiedzają dlatego tak malo orzeszków dla chomika, a nowe dziewczyny go nie znają:tak:
Dagna i Smerfeta trzymam mocno kciuki
 
Podczas iui lekarz ciut się namęczył bo mam bardzo wąską szyjkę :) ale był bardzo delikatny. I chciało mi się siku :) A po to OK, ciut mnie tylko brzuch mulił, ale już nic nie czuję. A Ty IUI też przechodzisz spokojnie? pamiętam, że po boli Cię brzuch :baffled:
 
Dzięki Gizas :) Ale co do chomiczka się mylisz, bo czytałam już ciut o nim :tak: czytam Was już od października i dopiero niedawno zdecydowałam się "ujawnić" ;-) mam nadzieję, że nie macie mi tego za złe?...............
 
Smerfeta: no wlasnie ja sie bardzo kiepsko czuje po, ale moj organizm to w ogole dzikus jest:p zawsze inaczej od wszystkich:-) ale czego sie nie robi dla malenstwa:tak:

Gizas:ja tez czytalam kiedys o chomiku wiec mniej wiecej kojarze to i owo:-)

Wiecie co tak przegladam youtube i znalazlam cos takiego...
https://www.youtube.com/watch?v=pvK--KI82nI
po takim filmiku wierze ze kazdej z Nas sie uda...
 
Ostatnia edycja:
reklama
_MG_5182.jpg
 
Do góry