reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
hej :-)
Witaj Jeny79 :-) Ja niestety z endometriozą nie pomogę.
Eevlee ja mam to samo dzisiaj :sorry: tez wstałam i mówie do męża ze raczej sie nie udało, na co on :wściekła/y::wściekła/y: i ze po co ja tak myślę. Wiesz Eevlee, ze wcale nie musi być objawów a MY się ich wciąż doszukujemy :-p
trzymam kciuki !
 
reklama
Kochane nadal nie ma wredoty... ale od wczoraj przestałam mierzyć tempkę... jak @ nie przyjdzie do wtorku to test wykonam jak dojadę do Zakopanego... nie będę miała neta do soboty tak więc o wyniku poinformuje Was dopiero w sobotę - no chyba, że wredota przyjdzie jutro...
 
Cześć dziewczyny:-) Jutro o tej porze będę już ze swoimi bąbelkami:-)

Jeny79
witaj, mam podobną historię, niecałe 4 lata temu miałam torbiel która mimo tabletek się nie wchłonęła lecz urosła do 7 cm, miałam operację jej usunięcia, niestety trafiłam na niedoświadczonego lekarza który mi okroił tak lewy jajnik że już nie funkcjonuję:wściekła/y: i dopiero po dwóch latach od zabiegu dowiedziałam się że mam endometriozę, na pierwszej wizycie w klinice niepłodność w katowicach dr sę pyta jak lecze endo a ja szok:szok:
Miałam dwie IUI nie udane, ale u nas jest jeszcze słabe nasienie. A teraz w tym roku leczymy się z M w łódzkiej Gamecie i prof na pierwszej wizycie na podstawie wypisu ze szpitala i badania histopatologicznego podejrzewa endo 3-4 stopień.
Z endo zachodzi się w ciążę nawet naturalnie, ale ja przez oskalpowanie lewego jajnika mam bardzo obniżone AMH 0,4 i nie mogę czekać na cud, dlatego jesteśmy w trakcie IVF

Bluesky ja bym nakrzyczala na lekarza że to z jego niedopatrzenia nie dostałam recepty i nie będę płacić za to:wściekła/y:szok
radzę żebyś zmieniła bo naciągacz straszny, kiedyś chodziłam o gina i on za wypisanie brał 10 zł a nie 50:eek: nie przejmuj się i walcz o swoje, nie dawaj się naciągać. Ja ostanio byłam usunąć brodawkę łojotokową-cena w internecie 100-170 zł w zależności od wielkości, moja miała ok 1 cm. wychodzę a w recepcji mówią mi 350 zł, a po mojej minie zmieniają na 300:eek: to ja na to że cennik jest inny i na taką cenę bym się nie zgodziła, i zapłaciłam 200
 
Jeny79 jeszcze raz do Ciebie:-) ja też nie leczyłam endo, nie mam bolesnych miesiączek i współżyć. Ostatnio prof mówił że bardzo dobrze że nie dostałam tych leków co powodują niby menopauzę, bo one źle wplywają na plodność. A ty masz jakieś objawy endo?

Sun długo ta twoja @ nie przyłazi... to już chyba 45 dc?
 
GizaS dzisiaj jest 43 dc... poczekam do wtoreku... coś nie chce mi się wierzyć, że jest dzidzia.... dlatego czekam do wtorku...
 
Cześć dziewczyny:-) Jutro o tej porze będę już ze swoimi bąbelkami:-)

Jeny79
witaj, mam podobną historię, niecałe 4 lata temu miałam torbiel która mimo tabletek się nie wchłonęła lecz urosła do 7 cm, miałam operację jej usunięcia, niestety trafiłam na niedoświadczonego lekarza który mi okroił tak lewy jajnik że już nie funkcjonuję:wściekła/y: i dopiero po dwóch latach od zabiegu dowiedziałam się że mam endometriozę, na pierwszej wizycie w klinice niepłodność w katowicach dr sę pyta jak lecze endo a ja szok:szok:
Miałam dwie IUI nie udane, ale u nas jest jeszcze słabe nasienie. A teraz w tym roku leczymy się z M w łódzkiej Gamecie i prof na pierwszej wizycie na podstawie wypisu ze szpitala i badania histopatologicznego podejrzewa endo 3-4 stopień.
Z endo zachodzi się w ciążę nawet naturalnie, ale ja przez oskalpowanie lewego jajnika mam bardzo obniżone AMH 0,4 i nie mogę czekać na cud, dlatego jesteśmy w trakcie IVF

ja miałam AMH przed laparoskopią robione i wyszło 2,5, wiem ze sie udaje naturalnie ale ja mam juz 33 lata i troszkę sie niecierpliwię:-(

na dzien dziesiejszy nie wiem skad miałabym wziac kase na in vitro, insemiancja to dal mnie duzy wydatek, mam nadzieje ze sie uda moze za któryms razem choc kurcze sama w to nie wierze:-(
trzymam kciuki za Ciebie, mozesz podac koszty swojego IVF ?
 
Jeny79 jeszcze raz do Ciebie:-) ja też nie leczyłam endo, nie mam bolesnych miesiączek i współżyć. Ostatnio prof mówił że bardzo dobrze że nie dostałam tych leków co powodują niby menopauzę, bo one źle wplywają na plodność. A ty masz jakieś objawy endo?

tzn ??? bolesny miesiączki mam ale miałam zawsze odkąd pamiętam, podczas współżycia bólu nie odczuwam, nie wiem jakie są objawy endo ??
 
Jeny79 typowe objawy to właśnie bolesne @ i współżycia, ja nie mam tego
Koszt naszego ivf to 12500 zł plus dojazdy a to 240 km w obie strony, jeździ się co 2-3 dzień:zawstydzona/y: Dla mnie tez to duży koszt, ale na IUI w swoim przypadku nie liczę, bo zbyt wiele problemów u nas są a dodatkowo niskie AMH które skraca czas płodności. Rok czasu odkładałam na ten cel ale jak nie mam innego wyjścia to zrobi się wszytsko:-)
 
reklama
Gizas super że masz dwa zarodeczki, więc masz duże szanse iść w ślady lilonki tak jak chciałaś :tak:
Trzymam kciuki w poniedziałek! :tak:
Pole witaj wśród nas! :-) Podziwiam Cię że przeczytałaś wszystkie posty na forum (toć to ponad 14 tyś :baffled:) Ciekawa jestem ile Ci to zajęło i co z tego zapamiętałaś. ;-)
Życzę powodzenia w dalszych staraniach, mam nadzieję że teraz będziesz nas na bieżąco informować żebyśmy się też o Tobie coś niecoś dowiedziały :tak:
Jeny Ciebie też witam i życzę powodzenia! :-) W ostatnich dniach dużo nowych forumowiczek się pojawiło.
Oskaa pytałaś jak się czuję. Więc odpowiadam że bardzo dobrze, uciążliwych dolegliwości brak, oprócz nocnych wizyt w toalecie (ale tylko raz w nocy więc da się wytrzymać ;-))
Ty też nie doszukuj się żadnych objawów u siebie, bo to tylko niepotrzebne nerwy.
Liczę na Twoje "do trzech razy sztuka" jak u mnie. Trzymam kciuki w środę :tak:
Eevlee za Ciebie też kochana trzymamy kciuki w środę i za wysoooką bliźniaczkową betę! :tak::tak:
Sun a Ty zrób juto test i nam napisz zaraz. Taki długi cykl? Coś jest na rzeczy :tak:
Pełna a Ty tam szalej na urlopie! :tak:
I pozdrówcie obie z Sun ode mnie Tatry :-)

Ja w środę idę zrobić badania, a w następny poniedziałek mam wizytę.
Już się nie mogę doczekać zobaczyć jak tam moje Maleństwo podrosło :-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry