reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Witam Was w ten niedzielny poranek.
Co tu tak cicho? Pewnie wszystkie wyległy na słoneczko i grzeją się w promieniach słońca :-) I ja zrobie to samo :-)
 
no cisza tu jak makiem zasiał, gdzie pouciekalyscie???
Sony, gdzie jestes?!?!?!?!
 
Ostatnia edycja:
Sony, nie ma czasu na ploteczki, bo teraz najważniejszy jest ukochany :-) i prawidłowo. Ja czasem mam dość mojego emka, ale wolę jak mieszka razem ze mną, bo wiem co sie u niego dzieje i mogę się zawsze przytulić.
Ala, a Ty siedzisz sobie w domku, czy pracujesz?
 
Witam w niedzielny wieczór :)
Miałyście rację ovitrelle zawyża hcg. 5 dniu po iui miałam ok 25 a po kolejnych 48 h już tylko 10. Pewnie już nic z tego :-( choć niby tam w środku wszystko dzieje się między 6 a 8 dniem.
No cóż może kolejnym razem się uda.
pozdrowionka
 
hcg po 7 dniach od IUI sobie badac? agentka jestes :p a niby ile bys juz chciala? 100?? hahaha :p dobre dobre :p

dziewczyny heej :) I am back :p chyba w formie, choć cisnienie mam 110 na 50 i leze.. bo mi jakos dziwnie dalej, jutro ide do ginki to sie pożale...
co u Was? w skrócie bo naskrobałyście troche :)
aha Ysia wsio naj spoznione ale szczere!!!!!!!!!!!!!! spelnienia marzen a zwlaszcze tego jednego!!!!
 
Ostatnia edycja:
Zosia Ty się tak nie zamartwiaj. Beta zaczyna wzrastać znaczaco w momencie zagnieżdzenia zarodka w macicy a to może nastapić nawet 10 dni po owulacji. Radziłabym Ci zrobić badanie 12-14 dni po owulacji. Wtedy bedzie pewność czy jest sukces czy trzeba próbować dalej. Troszkę szybko zrobiłaś to pierwsze badanie bety, ale wiem jak to jest - chciałoby się od razu wiedziec czy udało się zajśc w ciażę. Także jeszcze nic nie jest przesądzone :-)
 
Wiem, że to niedorzeczne i głupie. Zawstydziłam się ale tak bardzo bym chciała. :zawstydzona/y:
Już się nie mogłam doczekać a te dwie kreski na teście bezcenne ;-)
 
Mam do Was jeszcze dwa pytania:
Czy duphaston może zawyżać temp?
I czy takie dziwne kłucie w dole brzucha to może być skutek uboczny po inseminacji?
Dziękuję za odpowiedź :-)
 
reklama
po inseminacji mialam i kłucia i bóle i w ogóle wszystko odczuwałam... dupek to teoretycznie dydrogesteron i on nie powinien podwyzszac temp tylko po luteinie nie powinno sie kontrolowac temp.
a co do bety.. badaj ją ale nie 12 dni po inseminacji tylko po OWULACJI, ktora bywa zazwyczaj po IUI a nie przed... a najlepiej odczekac 14 dni wg lekarzy.. i ja tez tak sadze.
 
Do góry