reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
Zosia, ja po każdej inseminacji odczuwałam mniejsze lub wieksze dolegliwości. Po trzeciej miałam praktycznie ciągłe kłócia i pobolewania w dole brzucha. Ale żadna z IUI nie była dotąd skuteczna. Niestety nie wiem jak to jest z temperaturą, gdyż nigdy jej nie mierzę. Brałam duphaston po dwóch pierwszych inseminacjach, ale nie pamiętam bym odczuwała jakiekolwiek skutki uboczne oprócz pobolewania piersi. Nie doszukuj się objawów bo ześwirujesz. Po prostu zbadaj betę w odpowiednim czasie. Wiem jak się czujesz i jak bardzo byś chciała być w ciąży. Wierz mi, że czuję to samo. Niczego obecnie tak nie pragnę jak zobaczyć dwie kreski na teście. Powodzenia!
 
reklama
Hej Karola. Ja się rzadko udzielam ale czytam Was cały czas ( Przyszłym i obecnym mamusiom wszystkiego NAJLEPSZEGO!!). Twój mąż powinien zrobić stężenie prolaktyny, TSH, FSH, LH i na pewno testosteronu. Ja bym poszła także do urologa bo może mąż ma żylaki powrózka nasiennego.


My też mamy problem z nasieniem w piątek robimy powtórne badanie. Ja cały czas faszeruję M salfazinem, macą, kwasem foliowymi l- karnityna ( mam nadzieje że pomogło!!. Bo u nas są plemniki ale nienajlepszej jakości) od pól roku nie tknął alkoholu:-D. Ale ja ostatnio byłam u gin innego niż ostatnio i powiedziała że u mnie owulacja książkowa!:-)

Dzięki kochana :)

Trzymam kciuki za badania :)

Ja również mam nadzieję, że i u nas się poprawi :)
 
Atyde ja nie pracujaca jestem, siedze w domku i nic nie robie :-) tzn. obowiazki domowe sa moje, np. teraz nie spie bo musialam wyprawic mezusia do pracy.
No coz w takim razie skoro zadna jeszcze nie testowala w odpowiednim czasie nadal trzymam kciuki za wszystkie oczekujace!
Lece na sniadanko
 
Witam z rana:-)

Zosia- witaj :-), trzymam kciuki za powodzenie.....jeżeli chodzi o dupka to ona u mnie nie zawyżał temperatury i zawsze jak przychodził okres to spadała do normalnego poziomu.

Błonka- 100/50:szok: matko od czego ty masz takie niskie?!?!?!A niby w ciąży lubi się podwyższać....ja do ginia pędzę w środę, choć po tej końskiej dawce żelaza czuję się lepiej.
 
Hej ja tylko na chwilkę bomój komp padł.
Niestety beta poniżej 0,1. Ogromne załamanie było w sobotę.
Doczytam was jak będę w pracy. Buziaki
 
SONY!!! Nie takiego wyniku sie spodziewalam, przykro mi bardzo i smutno sie tak jakos zrobilo ze Ci sie nie udalo. Ciekawa jestem jaka decyzje podejmiecie co do dalszej walki o malenstwo. Kurcze nie wiem co pisac..
 
reklama
Sony - tak mi przykro :(

Ja dzisiaj idę podglądać na USG czy pęcherzyki rosną. Trochę zaczyna mnie pobolewać prawy jajnik, no chyba, że mam urojenia. Mam nadzieję, że uda się wstrzelić z tym IUI, bo jak nie, to dopiero w sierpniu :( Moja męża wyjeżdża na 5 tygodni :(

Pozdrowionka dla wszystkich.
 
Do góry