reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
82zosia witaj!
Jeśli to nie pozostałości po ovitrelle, to jesteś w ciąży, ale też czekam z niecierpliwością na drugą betę-niech pięknie rośnie:tak:
karola_2907 gdzieś na forum wyczytałam ,że powinien mężuś zrobić FSH, LH i testosteron-nie wiem co z prolaktyną.Myślę, że w tym temacie więcej może pomóc Nasza Sony:-)
 
reklama
Magdusia moze i Sony by cos wiecej wiedziala na ten temat ale nie wiem czy Ona wogole tu do nas zaglądnie, przeciez dziś sobota, przyjezdza jej steskniony ukochany, napewno sie szykuje od samego rana a w kuchni pewnie zapachy ze hoho :-)
tak przy okazji Sony wszystkiego najlepszejszego z okazji Waszej 7mej rocznicy bycia razem ;-)
 
Hej Karola. Ja się rzadko udzielam ale czytam Was cały czas ( Przyszłym i obecnym mamusiom wszystkiego NAJLEPSZEGO!!). Twój mąż powinien zrobić stężenie prolaktyny, TSH, FSH, LH i na pewno testosteronu. Ja bym poszła także do urologa bo może mąż ma żylaki powrózka nasiennego.


My też mamy problem z nasieniem w piątek robimy powtórne badanie. Ja cały czas faszeruję M salfazinem, macą, kwasem foliowymi l- karnityna ( mam nadzieje że pomogło!!. Bo u nas są plemniki ale nienajlepszej jakości) od pól roku nie tknął alkoholu:-D. Ale ja ostatnio byłam u gin innego niż ostatnio i powiedziała że u mnie owulacja książkowa!:-)
 
elzaa witaj!
Kciuki zaciśnięte za badanie:tak:Mam nadzieje,że się poprawiły-fajnie,że u Ciebie owulka książkowa.

Ala80 no tak dziś Sony bedzie bardzo zajęta, ale mam nadzieje,że zajrzy jak bedzie miała wynik bety jutro, bo chyba się zastanawiała czy iść dziś czy jutro.
 
Sony ja również życzę Wam Wszystkiego Dobrego z okazjii 7 rocznicy bycia razem-kolejnych lat w szczęściu i Miłości:-)i niech spełni się to największe marzenie:tak:
 
a ja przedwczoraj mialam IUI a dziś koło południa zaczął mnie boleć brzuc..tak jak przy miesiaczce...
trwało to z 30 minut.
to normalne?
czy tylko moja psychika wyczynia ze mną co jej się podoba:)?
 
blueskye takie bóle są normalne-ja miałam ivf i momentami , to te bóle jak na miesiączkę miałam silniejsze niż we wcześniejszych cyklach i pomyślałam,że nic z tego a tu niunia ma już 25tyg.w brzuszku-mam nadzieje,że to dobry znak u Ciebie:tak:
 
reklama
Kurcze dzisiaj taki piekny dzien, Dzien Matki, oby wszystkie objawy jakie odczuwacie byly oznakami niespodzianek w postaci dzidziusiow:-D lece zrobic jakas kolacje zeby glodomora zaspokoic i odpoczywac do lozeczka, uwielbiam byczyc sie w lozku
 
Ostatnia edycja:
Do góry