reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
Witam dziewczyny
Jestem u Was pierwszy raz i tak jakoś miło tu macie więc postanowiłam się wprosić ;)

Ja jestem z tych oczekujących na "prawdziwe" testowanie po IUI. Miałam ją 18.05 i już zgrzeszyłam wczoraj robiąc betę i wyszła 25,3. Wiem, że to jeszcze za wcześnie ale nie potrafiłam już wytrzymać. Konsultowałam to ze swoją dr i powiedział, że jesteśmy na dobrej drodze i jak już zaczęłam to jutro mam powtórzyć badanie i zobaczyć czy rośnie. Brałam też przed IUI ovitrelle jednak powiedziała mi, że aż tak bardzo by nie zawyżył wyniku. Nie wiem co o tym sądzić, czy są jakieś realne szanse na powodzenie? Co Wy o tym sądzicie? Podpowiedzcie plis


Buziaki dla Wszystkich starających się i będących :)
 
reklama
Witam cię Zosia, mnie lekarz kazał czekać 14 dni, bo Ovitrelle może zafałszować wynik nawet 10 dni po zastrzyku. Ale jak powtórzysz betę i będzie przyrastała to znaczy że jest wspaniale i jesteś w ciąży.
 
Ja równierz miałam czekać 14 dni ale nie wytrzymałam, nie potrafiłam. Tak bardzo pragnę mieć dzidzię :) jak pewnie każda z nas.
Właściwie zastanawialam się czy lekarka nie powiedział tak tylko po to by podnieść mnie na duchu
 
Witaj Zosia, no ciekawa jestem teraz tej twojej drugiej bety, trzymam kciuki za powodzenie IUI.
Sony a Ty jak zdenerwowana nadal? Szykujesz sie powoli na przyjazd swojego ukochanego? Co bedziesz pichcic?
 
A robiłaś testy z moczu? Też wychodzą pozytywne?? Wiesz tak jak lekarz powiedział jesteś na dobrej drodze, jeśli to faktycznie wynik nie ze zastrzyku to jesteś w ciąży.
 
Ostatnia edycja:
No wlasnie troszke to bylo za wczesnie i moze to byc jeszcze wynik zaklucony przez leki, no nic oby okazalo sie ze jestes w ciazy
lece spac bo jestem padnieta, nakarmilam moje malenstwo pierozkami na noc wiec mysle ze rano pospie dluzej zamiast wstac glodna :-) kolorowych snow dla Was Kobietki!
 
Ostatnia edycja:
Witaj Zosia!

Mi po IUI lekarz kazał czekac prznajmniej 10 dni a dopiero później robić badanie bety. Nigdy nie robiłam wcześniej. Mam nadzieje, że u Ciebie dodatnia beta będzie zwiastunem ciazy. Wszystko wyjaśni kolejne badanie. Jesli beta przyrasta to znaczy, że zaczyna rosnać maleństwo :-) POWODZENIA!!!
 
Witam Was Dziewczyny w ten słoneczny dzień. Dziś Dzień Matki - niektóre z Was moga juz świętować jako mamusie z cieciątkami w brzuszku. Pozastałe z nas jeszcze troszeczkę muszą poczekać, ale też wkrótce bedą świętować ten dzień :-)
 
reklama
hej kochane jak tam mija dzionek :)

Jesteśmy zapisani na 15 czerwca do androloga... powiedzcie mi jakie badania wykonać mężowi... znaczy się jakie hormony sprawdzić.... wizyta jest droga, więc chciałabym już jechać ze swoimi badaniami by iść do przodu :)
 
Do góry