reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
Sony nawet tak nie pisz, nie wolno tyle pic! Przeciez Twoje Kochanie jutro przyjezdza do Ciebie, to czas tylko dla Was obojga. Czyli co skoro nie poszlas dzisiaj na bete to idziesz jutro?
 
reklama
a w niedziele to gdzie? bo np. u mnie to wszystko pozamykane no oprocz szpitala ale zeby bete isc badac do szpitala to pewnie by sie smiali bo to nie nagly przypadek.
 
A własnie w szpitalu, tam jest labo Fryda 24h.
Wiele razy tam byłam i nikt się nie śmiał. To ich robota i za to płacę:))

Zmykam do pracy. Buźka.
 
Ostatnia edycja:
Witajcie kochane babeczki. Bardzo, bardzo dziękuję za życzenia urodzinowe. Tak to dziś mi stuknęło 27 wiosen. Mam dziś wolne od pracki, to sobie leniu****ę. Po południu tylko pojedziemy do teściowej z życzeniami z okazjii Dnia Matki.
Do ginki idę w przyszły wtorek to zobaczę co mi da na obniżenie prolaktyny.
 
Atyde- spełnienia marzeń!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sony- ja nadal trzymam kciuki......

Ala- hmmm musisz sama wiedzieć i sama się zdecydować, bo to jednak chodzi o ciebie, ja teraz też mam dylemat, ale chcę poczekać do środy i zobaczyć jakie kroki mój gin podejmie...Aha jedyne co to żeby potem się załapać na becikowe to musisz mieć poświadczenie, że pozostawałaś pod stałą opieką lekarską już przed 10tc- tak na przyszłość
 
Atyde STO LAT !!!!

Ala
z wyborem ginekologa masz dylemat. Ja osobiście wybrałabym tego bardziej otwartego i wygadanego. W końcu bedziesz miała wiele pytan i watpliwości podczas badań i dobrze jest uzyskac na nie odpowiedzi. Poza tym skoro ukończył akademię medyczną i jest praktykujacym lekarzem co coś tam się zna :-) Ja nie cierpnię lekarzy-gburów. Coż z tego że mnie przebada jak niczego się nie dowiem i będę żyć w niepewności bez odpowiedzi na swoje pytania.

Sony dopóki nie zrobisz badania bety to niczego pewnego wiedzieć nie będziesz. Niepewnośc jest najgorsza. Wtedy człowiek doszukuje się objawów, ma mętlik w głowie itd. Beta to czułe badanie i pewne. Myslę, że gdybyś poszła w sobotę to będzie już wiarygodne. Nie doszukuj się objawów!!!! To nie są rzetelne wskazówki. Testy domowe też okazuja się niewiarygodne w początkowym okresie ciaży. Idż zbadaj bete a do tego czasu nie gdybaj co by było gdyby..... Masz powód do świętowania. Twój mężuś przyjeżdza. Na pewno masz trochę zajęć związanych z jego powrotem. Posprzataj, ugotuj pyszną kolację, zrób się na bóstwo i ciesz się obecnością ukochanego :-) Liczę, że spotka Cię także dodatkowe szczęście w postaci dodatniej bety. Trzymam &&&&&&&&
 
Witam :)

Sony - czy Ty inseminację robiłaś w Angelius Provita? Ja dalej trzymam kciuki &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Atyde - wszystkiego najlepszego i spełnienia tego największego marzenia :tak:

Pozdrawiam wszystkie babki
 
reklama
Do góry