reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
Hera - ja wszystkie IUI miałam lekko stymulowane Clo a ostatnią oprócz clo również fostimonem (zastrzyk) - wybrałam ich aż 5, także ostatnia IUI drogo mnie wyniosła :baffled: I przy drugim zastrzyku zemdlałam, nie wiadomo dlaczego, tylko mężusiowi stracha narobiłam. Potem już było ok.
Ja mam przeciwciała toxo - kiedyś dużo z kociakami się bawiłam, raz to mi nawet kotka zrobiła brzydką kupę na spódnicę, nie zorientowałam się dlaczego tak bardzo chciała ode mnie uciec i miałam za swoje :-D Robiłam co prawda badania w 2010 r. ale chyba się przeciwciała już do końca życia utrzymują (mam nadzieję bo lubię grzebać w ziemi), państwowo dostałam skierowanie bo nic nie mówiłam, że robiłam dwa lata temu prywatnie. A jak Dziewczynki u Was z różyczką, sprawdzałyście?
Lindi ile płaciłaś za test PAPPA, w cenę wliczone było usg, czy samo badanie krwi? Będę jutro dzwoniła w jedno miejsce ale chciałabym sobie porównać
 
reklama
Kosik- co masz na myśli odnośnie różyczki?!?!?W wieku 13 lat wszystkie dziewczyny z mojej klasy byłe przeciwko niej szczepione, żeby właśnie potem z dzidzią nie było problemów.
Lindi- domek w górach hmmm to stawiaj stawiaj ja chętnie przyjadę na parapetówę ;-)
Sony- wiesz z tym Owsiakiem to niegłupi pomysł, bo dużo dzieci po invitro rodzi się wcześniakami.
To jakiej treści piszemy liścik????
 
dziewczyny do owsiaka juz nie ma co... bo ustawe wprowadzaja w zycie.. i owsiakowi zabronili dawac pieniadze na jakiekolwiek pompy insulinowe itp bo to niezgodne z prawem te jego akcje i ze za malo podadku placi............
 
Tiaaa rząd zawsze znajdzie sposób gdzie by kasę wysępić!!!!A to, że Owsiak kupując wszystek ten sprzęt to w momencie zakupu nie płaci za niego podatku?!?!?!?
Jakby każdy polityk oddawał choć 2% swojego miesięcznego wynagrodzenia to w skali rocznej by przebili Owsiaka!!!!
No cóż taki już urok naszych rządzących
 
no w szoku bylam jak to uslyszalam... jak nie dadza owsiakowi to niech oddadza nam ta kase a my oddamy szpitalą dzieciecym i polozniczym na te pompy i inny sprzet..... kur...a sami nie daja a jak ktos cos dobrego robi to zabraniaja,,, kurw w glowie sie nie miesci!! przeciez to DLA DZIECI!!!!!!!!!!!
 
Błonka- złość piękności szkodzi, a w Twoim wypadku to również dzidzi- co jak będzie dziewczynka????:-) Nie denerwuj się, bo nic to nie da, to tak samo jak z paliwem, płatnymi autostradami- zrobione za pieniądze unijne, a teraz chcą za to pieniądze, to poco kiedyś podatek drogowy wrzucili do paliwa. Myśmy się już śmiali z tego, bo normalnie to masz swoją kasę 3 razy opodatkowaną: 1 raz jak dostajesz wypłatę, 2 raz jak obojętnie co kupisz to masz między 5-23% i 3 raz jak już Ci się uda coś zaoszczędzić i wrzucić na konto to masz 19% podatku Belki, a teraz jeszcze Owsiaka ścigają- dla zagranicznych jest on wzorem
 
Hera: mi gin robiła 3 dc USG, żeby sprawdzić czy nie ma pęcherzyków z pozostałego cyklu, czy pękły, bo mogło cos się z nich robić, to takie badanie kontrolne na wszelki wypadek. Brałam clo od 4 do 8 dc (5 dni) 3/4 tabletki, ponieważ ostatnio brałam 1/2 i nic z tego nie wyszło, dodatkowo przepisała mi Bromergon, bo być może przez prolaktynę nie rosły. I ok, clo chyba kosztuje 3 zł, bromergon chyba 30 razy 2 opakowania. 12 dc miałam wizytę wzięłam zastrzyk na wzmocnienie (około 100zł) , 13 dc kolejna wizyta, a nawet dwie jedna rano i zastrzyk na pęknięcie (około 100zł) , wizyta wieczorem i zdecydowaliśmy się na IUI ( 800zł - razem ze wszystkimi badaniami USG z dwoma wizytami), 14 dc kolejna wizyta pęcherzyki jeszcze nie pęknięte więc zdecydowaliśmy się na 2 IUI w tym samym cyklu (600zł), a później to tylko brzuszki, brzuszki i się udało :D



W którym dniu cyklu miałaś monitoring, mi gin zawsze kazał przyjść 12 dc, ponieważ jeśli masz 28 dniowy cykl to pewnie owulacja wypadnie 14 dc, ale zawsze jest ryzyko ze może być wcześniej i dlatego od 12 dc. był u mnie monitoring. Ale wszystko sobie zapisywałam w Exelu i jak w zegarku 14 dc następuje pęknięcie, 15 dc. już nie ma pęcherzyków, więc ta 13 dc IUI była niepotrzebna, ale to zawsze różnie bywa, nie żałuję

 
reklama
Do góry