reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
reklama
Dwóch pięcioletnich chłopców sika w toalecie. Jeden mówi:
-
O, Twój nie ma skórki na końcu!
- Zostałem obrzezany.- Ile miałeś lat? Jak to zrobili?
-
Moja mama mówi, że miałem wtedy dwa dni.
- Bolało?- Czy bolało? Nie mogłem chodzić przez rok!
 
Jejku tylko Was pogonić to potem człek za Wami nie nadąża ;-),
EM- w wynikach mi wyszło, że przeszłam toxo nie wiem kiedy bo ona nie ma żadnych objawów, lekarz mi powiedział, że baraaardzo dobrze, bo znaczy, że nie będzie ryzyka, że załapię ją w takcie ciąży..
Ja to w ogóle i kociara i psiara jestem :-), ten kocurek na zdjęciu ma teraz 11 miesięcy i jest z niego kawał kota :-), jak był mały to strasznie szalał, teraz już tak delikatniej. Mam jeszcze sunię Larę (kundelek) jest normalnie najlepsza na świecie :-D:-D:-D w sylwestra miała 6 urodzinki:tak: a teraz jak mamy tyle śniegu to normalnie jest w swoim żywiole- widać zimowy pies.
 
Błonka znalazłam w internecie fotografkę :nazywa się Anna Pawleta. troche poszperałam -ma b.dobre opinie, fotki mi się podobają , kilka razy była w telewizji.

Zdjęcia ślubne,fotografia dziecięca,ciążowa,rodzinna,portretowa,dzieci,noworodki,modelki - Anna Pawleta Fotografia

zalookaj :-)


Ceny sa od :

Pakiet 1 - 25 fotek + DVD + prezentacja www z podkładem muzycznym 350zł
Pakiet 2 - 40 fotek + DVD -II- 500zł
Pakiet 3 -50 fotek +DVD z podkładem muzycznym+fotoalbum ze sztywnymi kartami+prezentacja www 900zł


Ja idę na całość. Chcę mieć pamiątkę.
 
Odnośnie zdjęć maluszków to koleżnka mieszka w Niemcowni i mi pokazywała zdjęcia maluszka z rodziny jej chłopaka- tam u nich to fotograf w ogóle przychodzi do szpitala i im robi takie fotki
 
sylha: to dobrze że miałaś tokso, teraz niczego nie musisz się obawiać, ja myślałam że na 100 % miałam tosko. :D, a jak mi gin powiedziała, że mam uważać to się zdziwiłam, bo ja naprawdę z tymi swoimi kotami robiłam wszystko. A jak byłam mała na pewno nie myłam rąk, no bo po co, dopiero w wieku 18 lat dowiedziałam się o toksopla. Dodam że to wiejskie koty jedzące myszy itd. Dziwne? :D

A jeszcze jestem ciekawa, bo przecież toksoplazmozę się leczy, czy jak moja bratowa miała ją przy pierwszej ciąży, to musiała ją mieć przy drugiej, czy nie mogła tego wyleczyć przed drugą ciążą. Jak sądzicie? Drugie dziecko miała po 7 latach, czy to znaczy że cały czas była chora??? Czy zaraziła się może drugi raz przy drugiej ciąży?
 
EM- dziwne z tą Twoją bratową, bo normalnie ma się tylko raz i na pewno nie 7 lat!!!!
Ja nie pamiętam już wyników bo leżą w klinice, ale tam były napisane normy kiedy w jakich okolicznościach się ma, nie ma lub się miało.
Lindi- pewnie, że będzie fajna pamiątka, ale 900zł?!?trochę zdzierstwo, bo tyle ja zapłaciłam za kamerzystę z fotografem na weselu i mam 100zdjęć w albumie, 3x po 2 płyty z wesela + płytka ze wszystkimi zdjęciami + 1 wielkie zdjęcie portretowe.
 
Czesc dziewczynki. Dawno mnie tu nie było :)
Wczoraj miałam monitoring przed IUI....ale sie okazało że już dawno po owulacji :wściekła/y:
Teraz mam mieć cykle stymulowane- powiedzcie mi jak to wygląda (stymulacja przed IUI)??
Od którego dnia cyklu zaczyna sie brać lekarstwa, ile kosztują, jakie sa skutki uboczne ?
Dzięki za wszelakie sugestię
(ps. mój lekarz kazał mi przyjsc w 2 DC- czy to nie dziwne?)
 
Hera to dobrze,że kazał Ci przyjść w 2 DC , bo przepisze Ci clostilbegyt. Będziesz go brała od 5dc (ja tak miałam ale możesz mieć też od 4 DC)

Wskazania: Zaburzenia miesiączkowania i niepłodność powodowane brakiem owulacji. Zbyt mała liczba nasienia u mężczyzn (oligospermia).

Dawkowanie: Doustnie. Dawkę i częstotliwość przyjmowania leku, w zależności od płci i schorzenia pacjenta, ustala lekarz. Przed rozpoczęciem leczenia należy wykluczyć nowotwór błony śluzowej macicy.

Możliwe skutki uboczne: Zaburzenia miesiączkowania, powiększenie jajników, napięcie gruczołów piersiowych, przyrost wagi ciała, bóle w podbrzuszu, uderzenia gorąca zbliżone do objawów w menopauzie, nudności, rzadziej wymioty, nerwowość, podrażnienie, depresja, zmęczenie, bezsenność, zawroty i bóle głowy, zwiększone prawdopodobieństwo ciąży mnogiej, odczyny skórne, w przypadku długotrwałej kuracji odwracalne wypadanie włosów. Nasilenie działań niepożądanych wzrasta wraz z dawką leku.

Poinformuj lekarza: Gdy masz nadwrażliwość na składniki preparatu, schorzenia wątroby (obecne lub w wywiadzie), torbiel lub guz jajnika, guz przysadki, niezdiagnozowane krwawienia z dróg rodnych, zaburzenia czynności nadnerczy lub tarczycy. Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią.
 
reklama
Hej melduję się i ja:-)
Rozpisałyście się, że ho ho
Em ja też tak mam, że jak mi się zachce jeść to muszę coś chapnąć natychmiast.
Lindi bardzo fajny pomysł z tą sesją maluszka no i swojego brzusia też trzeba mieć na pamiatke:tak:
 
Do góry