reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Mój Emek na bzika na punkcie fotografii, więc jak przyjdzie co do czego - pewnie będę miała z z milion zdjęć:-)
Chyba by się obraził jak bym fotografa wynajęła.
Widziałam gdzieś sesje brzuszkową - tzn co tydzień w tym samym miejscu i w tej samej bieliźnie - wtedy widać jak brzucholek rośnie. Można to jeszcze zmixować z innymi zdjęciami np z usg czy fotką testu ciażowego plus podkład muzyczny. Hmmm ciekawa idea. Lubię się bawić w takie rzeczy, więc jak przyjdzie pora na telesfora pewnie spróbuje :-)

Hera ja Clostibegyt brałam raz od 2 dc, a raz od 3. Objawów ubocznych nie miałam żadnych (no może mocniejsze @ po nieudanych iui)
 
reklama
Hera- ja nie miałam USG w 2 DC, ale wiem, że są dziewczyny co miały, dostaniesz przepisany clostilbegyt- ja go miałam od 3DC- to zależy od cyklu, potem miałam między 9-12 dc dwa monitoringi i zastrzyk na pęknięcie pęcherzyków na ok. 36h przed IUI. Potem ja dostałam Duphaston. przy 1 IUI jak brałam clostilbegyt to miałam takie lekkie "zawroty oczu"- hmm tak jakby się w głowie zakręciło, ale to tylko przy 1IUI, a miałam ich 3. Jeszcze bardzo mi się cykle skróciły po clo, raz nawet o 7 dni. Teraz wszystko wróciło do normy czyli cykle 30dniowe
 
Sony,
Anne Geddes robi takie foty że masakra. Ale tam sesja to pewnie kilkadziesiąt tysięcy.

Nie stać nas bo zbieramy na dom.:-)
 
No takie zdjęcia sobie w domku powiesić to jest coś;)
Ja też bym chciała dom wybudować, ale jakoś to nas przerasta. A gdzie ten domek chcesz budować? W Polsce?
 
Ja chrześnicy M kupiłam na chrzciny taką książkę gdzie wpisuje się wszystko datę urodzin, wagę, wzrost imiona rodziców, chrzestnych itd aż do lat 3, kiedy jakie ząbki i tam właśnie między innymi były zdjęcia owej Pani, fajna pamiątka
 
reklama
Sony w PL mam domek aktualnie go na odległość remontuję ale będziemy stawiać na Słowacji.Przeniesiemy się z Bartysłąwy bliżej granicy PL i w górach postawimy dom.
 
Do góry