reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Witam dziewuszki

Agusia trzymam kciuki za powodzenie :-)

My wczoraj byliśmy u androloga, obejrzał wyniki ( stwierdził, że nasienie w tym stanie nadaje sie jedynie do IUI) i zmienił leki mojemu M. we wrześniu ma żołnierzyki znów zbadać
 
Dorota- a jakie u Was są problemu z zajściem? Jest coś jeszcze oprócz słabych wyników M? Jakie mieliście ogólnie parametry nasienia? My na 1ml 12mln, 40% ogólnie ruchluwich o prawidłowej budowie.
Agusia trzymam dalej kciukasy!!!!
 
aktualne wyniki mojego męża

objentość ejaklantu 3.0 ml
czas upłynięcia - prawidłowy
Lepkość - nieprawidłowa ( zbyt mała)

ilość plemników 2,5 mln/ml
Budowa plemników:
plemniki o budowie prawidłowej - 35%
formy niedojrzałe - 5%
formy stare - 20%
formy teratoidalne - 40%
( zgieta witka, podwójna główka, zwakualizowana główka)
Ruchliwość plemników:
Żywy ruch postępowy - 5%
ruch drgający i meandrjący - 5%
plemniki nieruchliwe - 90%

leukocyty 3.5 mln/ml
komórki spermatogenezy - pojedyncze
 
Hej, kurcze tak dokładnie to naszych nie pamiętam, a nie mam przy sobie wyników.
A u ciebie Dorota są jakieś problemy, bo umnie kompletnie nic i już nie mogę się @ doczekać, żeby zacząć najpierw brać Clo, monitoring i ...:-)
 
Ojejku przykro mi bardzo!!!!A zaszłaś naturalnie czy z pomocą? Ale jak to się mówie do 3 razy sztuka;-)- życzę Ci tego z całego sera, bo jak w mojej klinice jest motto: nie ma nic piękniejszego jak poczuć biecie małego serca!
My od ponad roku i komplenie nic, ale jak trafiłam do kliniki w Opolu lekarz od razu zaczął działać- co mnie bardzo ucieszyło, bo nie było jak u mojego ginia: poczekajcie... Ciekawe co jutro mi powie jak poproszę o przepisanie CLO- się zdziwi
 
reklama
Do góry