reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Nie nie robilismy, wlasciwie to chce wszystkie badanie zrobic juz na miejscu w klinice bo chyba tak trzeba, sama nie wiem jak sie do tego zabrac..
 
Gizas-witam serdecznie ja czekam na @ i wydaje mi się że przyjdzie od 26 do 28 bo mam nieregularną,miedzy 2dc a 3dc mam iść na USG, clio mam brać od 3dc do 7dc a encorton od 3dc do 12dc.Nie wiem dlaczego tak wcześnie będę miała to USG w trakcie @ miałaś tak robione?Także ja do IUI podejdę gdzieś na początku czerwca także gdzieś za trzy tygodnie:)
 
Serwis cenylekow.com.pl oferuje bezpłatne porady eksperta ds. niepłodności Wojciecha Gontarka - zajrzyj i dowiedz się jak zadać pytanie.
 
Witam:-). Baśka1 mam pytanie do Ciebie. Otóż polecasz Artemide w Białymstoku podobnie jak mój lekarz, dlatego mam do Ciebie prośbe czy mogłabyś mi napisać jak mniej więcej wyglądało leczenie u Ciebie w tej klinice? Chodzi mi o to jakie badania miałaś wykonane i ile co kosztowało. I czy prawdą jest że lekarze tam od razu kierują na inseminację i czy wszystko robi się prywatnie czy jest też możliwość na NFZ. Byłabym Ci bardzo wdzięczna za odpowieć
 
kochane czemu się nie odzywacie...trochę was rozumiem pewnie czekacie w niepewności na 2 kreski i nie chcecie zapeszać ani się nakręcać
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Witajcie, jestem tu po raz pierwszy.:zawstydzona/y:.Mam na imię Edyta. Staramy się o dziecko z mężem od 15 miesięcy. Dziś poczułam potrzebę przynależności do Waszej grupy, żeby móc porozmawiać o uczuciach towarzyszących starającym się bez skutku.:-)

Wiem, że jest późno, ale ze mnie taki nocny marek;-) Mój mąż słodko śpi, bo jutro idzie na 5 do pracy. A ja mam jutro wolne, więc mogę sobie ,,dłużej'' posiedzieć.

Przede mną też stoi widmo inseminacji choć wciąż się łudzę,że uda się naturalnie. Chociarz w pierwszej kolejności muszę zrobić badanie drożności jajowodów, bo cholerne PCO mam stwierdzone na 100%. Podejrzewam również u siebi endometriozę ale to jeszcze nie potwierdzone przez ginka.

Widzę, że Wszyscy śpią, więc ja też idę spać. Dobranoc.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Cześć, dziś uzyskałam skierowanie do endokrynologa, a jutro idę na badanie moczu, hormonków, bakteriologię i AMH.


9ltfxzdvp510usc7.png



 
Ostatnia edycja:
Do góry