reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
mama wiec podjelas decyzje!!
zdaje sobie sprawe jak bardzo ci te serducho popekalo

ja po ostatniej inseminacji po diagnozie lekarza czuje sie podobnie,z tym ze jak narazie nie rezygnuje
zadaje sobie pytanie jak ze soba rozmawiac i odpowiedz jest jedna tylko szczerze!!
tylko zupelnie otwarte postawienie swoich marzen i problemow wobec siebie samej i otoczenia daje szanse na jakiekolwiek zrozumienie,zamkniecie pewnych etapow w swoim zyciu.
podziwiam i szanuje decyzje,bo napewno nie bylo latwo,
ale czasem trzeba dac sobie szanse na nowe mozliwosci ktore stawia nam zycie!
pozdrawiam cieplo
 
reklama
Mama05 bardzo przykro mi jest, ale mam nadzieję że jak odpoczniesz i nie będziesz juz o tym myślała to stanie się cud!!! życzę Ci tego bardzo!!
 
cześc kobietki.
wlatuje rano kiedy jeszcze maly ruch bo chce napisać ,ze odchodze...starania zakonczone-efektów brak,za duzo hormonów,moja psychika juz tego nie wytrzymuje,fizycznie tez juz jestem zmeczona tym seksem na zawolanie..mam dość biegania po ginach a najbardziej hormonów-mam 2 dzieci -mam dla kogo być zdrowa...mąż też ma stres i nasz sex jest tylko w celu prokreacji-mam dość...

serce mi peklo ma milion kawalków podejmując tą decyzje,przeryczalam i przespalam pol soboty i niedziele...ale nic na sile.

LOPOP- tak bardzo zaciskam &&&&&&&& zeby Wam sie szybko udalo!!
OLGA,ZUZU,WIKULA,SYLKABECIA,i reszta babeczek- &&&&&&&&&&&& ZA UDANĄ IUI!!
bedę bardzo tęskniła za tobą ale wiem że podjęta decyzja pozowli tobie odetchąć i nacieszyć się życiem:)
dziękuję mama:)
 
Mama05 wiem jak to jest zmęczyć się tym całym "szaleństwem" ja kilka mięsięcy temu dopiero się obudziłam bo mogłam stracic męza tak bardzo się zatraciłam i skupiłam na zajściu w ciąże że zapomniałam o wszystkim więc kochana dobrze że sama podjełaś decyzje o tym aby odpocząć i skupić się na rodzinie bo to jest naprawde ważne. A przyjdzie dzień kiedy sama zdecydujesz że czas starań nadszedł a moze być tak że mile się zaskoczysz czego nam wszystkim życze:)
 
Hej dziewczyny :)
troszke mnie tu nie było...@ przylazła 3 dni po terminie...teraz czekamy spokojnie na IUI (jeszcze 14 dni wrr), pije ziółka, wcinam orzeszki i rybki no i popijam czerwone winko mam nadzieje ze to pomoze na moje endo i jajonki :-)

mama dokonałas dobrego wyboru odpocznij sobie :tak: a noz widelec dzieciaczek sam do Was przyjdzie :-)
dziewczyny trzymam mocno kciku za testujące nedługo oraz za te przed IUi tak jak ja ;-)
 
Hej dziewczyny :)
troszke mnie tu nie było...@ przylazła 3 dni po terminie...teraz czekamy spokojnie na IUI (jeszcze 14 dni wrr), pije ziółka, wcinam orzeszki i rybki no i popijam czerwone winko mam nadzieje ze to pomoze na moje endo i jajonki :-)

mama dokonałas dobrego wyboru odpocznij sobie :tak: a noz widelec dzieciaczek sam do Was przyjdzie :-)
dziewczyny trzymam mocno kciku za testujące nedługo oraz za te przed IUi tak jak ja ;-)

Hej Asiiek:-)
ja już też powoli zbliżam się do swojego pierwszego IUI teraz czekam na 21 tak mniej-więcej ma przyjść @ i wtedy wydaje mi się że czas zacznie lecieć.... Heh a teraz walcze z anginą a za tydzień mam miec żylaki wycięte na nodze miałam mieć wczoraj zabieg ale coś im się popsuło i mi go przełożyli, same problemy mnie dopadają ostatnio:baffled: Pozdrawiam
Wikullaa co tam u Ciebie????
 
Hej Asiiek:-)
ja już też powoli zbliżam się do swojego pierwszego IUI teraz czekam na 21 tak mniej-więcej ma przyjść @ i wtedy wydaje mi się że czas zacznie lecieć.... Heh a teraz walcze z anginą a za tydzień mam miec żylaki wycięte na nodze miałam mieć wczoraj zabieg ale coś im się popsuło i mi go przełożyli, same problemy mnie dopadają ostatnio:baffled: Pozdrawiam
Wikullaa co tam u Ciebie????

Hej asieńka
Napisz mi leczysz się w Katowicach czy Mysłowicach??
 
ja lecze sie w Gdańsku ;)
do mnie @ juz przylazła...oby wszystko sie udało to na Świeta bedziemy mieli piekny prezent :-) moze po 17 miesiacach starn w koncu sie uda;-)
 
Hej asieńka
Napisz mi leczysz się w Katowicach czy Mysłowicach??

hej Zuzia:)
Ja lecze się w katowicach u dr. Tomasza Ślęczki w prywatnej klinice

Asiiek nooo ja też mam nadzieje:tak: u mnie bedzie tak że przed samymi świętami się dowiem:baffled: heh albo bedzie wielkie szczęście albo mega dół ale nie ma co się nastawiac ja już trzy lata się staram i juz chyba wszystkie stany emocjonalne przeszłam w tym czasie:/ co będzie to będzie ale cicha nadzieja zawsze tli sie w serduchu....
 
reklama
Asienka - dzięki, że pytasz...czuję się nijak, nic nie wiem...nadzieję mam cały czas...jeszcze tydzień...

Mama - będzie mi Ciebie strasznie brakowało...:((( Ale Twoje zdrowie jest najważniejsze!!!
 
Do góry