reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Hej dziewczyny!!
Olga29 powodzenia i trzymam&&&&&&&
ja się jakoś dziwnie czuję, dziś jest 20dc od kilku dni mnie kłuje w podbrzuszu, mam białe upławy, temp.37,7 nie chcę się nakręcać bo mąż miał kiepskie wyniki ale lekarz powiedział, że cuda się zdarzają i miał takie przypadki. Bardzo bym chciała, zobaczymy we wtorek zrobię bete wynik powinien być już wiarygodny, pozdrawiam!
a w którym dniu cyklu miałaś owulkę???
 
reklama
Inseminacji w tym miesiacu nie bedzie:/ Wczoraj na USG wyszlo ze w prawym jajniku mam jakies zmiany po ostatnich pecherzykach (torbiele) a w lewym jajniku jest kilka bardzo malutkich pecherzykow, z ktorych pewnie nic nie bedzie, kolejny miesiac w plecy:(
 
natus przykro mi bardzo!
a ja wlasnie sie szykuje na inseme,ale cos mi sie wydaje ze pechol mi juz pekl wczoraj wieczorem bo mialam taki bol ze mi az noge odejmowalo,a dzis rano cisza nic nie boli!
no zobaczymy...
pozdrawiam i nie zamartwiaj sie bedzie dobrze w nastepnym
 
olga29 - powodzenia, bede trzymac za Ciebie kciuki!!
wydaje mi sie, ze to wina duphastonu, nie mialam monitoringu po inseminacji, mozliwe ze nie wszystkie pecherzyki pekly i za szybko wzielam duphaston (nastepny dzien po IUI), czytalam ze wtedy owulacja moze sie zablokowac i stad ten torbiel, mozliwe ze wydluzy mi sie teraz cykl; przestaje wierzyc w kompetencje moich lekarzy
 
no tak a co teraz? mowili jak to wyglada cos trzeba robic zeby te torbiele znikly?czy mozliwe jest ze jakos samoistnie?
no troche dupa!
ja w sumie tez nie mialam monitoringu,ciekawe jak dzis?
tyle ze ja nie biore zadnych lekow po insemie.
 
Inseminacji w tym miesiacu nie bedzie:/ Wczoraj na USG wyszlo ze w prawym jajniku mam jakies zmiany po ostatnich pecherzykach (torbiele) a w lewym jajniku jest kilka bardzo malutkich pecherzykow, z ktorych pewnie nic nie bedzie, kolejny miesiac w plecy:(

ojjjj...przytulam...
następny miesiąc będzie Twój!!!

natus przykro mi bardzo!
a ja wlasnie sie szykuje na inseme,ale cos mi sie wydaje ze pechol mi juz pekl wczoraj wieczorem bo mialam taki bol ze mi az noge odejmowalo,a dzis rano cisza nic nie boli!
no zobaczymy...
pozdrawiam i nie zamartwiaj sie bedzie dobrze w nastepnym

Ja miałam IUI na pękniętych pęcherzykach i gin mowił, że tak jest najlepiej!!!!! &&&&&&&&&&&&&&
Daj znać jak będziesz po!!!!!
 
no tak a co teraz? mowili jak to wyglada cos trzeba robic zeby te torbiele znikly?czy mozliwe jest ze jakos samoistnie?
no troche dupa!
ja w sumie tez nie mialam monitoringu,ciekawe jak dzis?
tyle ze ja nie biore zadnych lekow po insemie.

w sumie to nic nie mam robic, po prostu czekac, w 5dc przyjsc na USG i wtedy zobaczy czy nadal jest torbiel
 
reklama
Do góry