reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
A ja Kochane dzisiaj mam plamienia czyli okres się zbliża czyli jutro albo niedziela się zacznie no i zbliżam się do IUI teraz dopiero chyba to do mnie dochodzi...
Dziewczyny jak ja wam zazdroszcze że wy już na dniach testujecie a mnie dopiero zacznie stres zżerać:baffled:
Jak długo trwa sam zabieg inseminacji i czy boli troche? jak to wygląda?
 
Hej Asienka! zabieg trwa może 2 minuty, nic nie boli nic nie czuć, wprowadzi wziernik jak do badania i przez mini cewnik poda nasienie póżniej poleżysz ok 20 minut i do domu. Mój lekarz jeszcze nam mówi że dobrze jeszcze porawić w domu przez 2 dni. Życzę Ci powodzenia!!
 
Ostatnia edycja:
Asienka zabieg IUI super 2 minuty leżenia z rozłożonymi nogami a wiesz że może przybliżyć ciebie do szczęścia:):)

sylkabecia &&&&

dziewczyny wczoraj byłam u ginki i już miała test zrobiła na ureoplasmę i chlamydię na te muszę czekać bo idą kurierem
a te na bakterie beztlenowe i tlenowe to zaniosłam do szpitala i już w poniedziałek będę miała wynik
ciekawe co wyjdzie ?? ginka mnie tak zaskoczyła szybko że miała już ten test dla mnie że nawet nie zdążyłam postresować sie na zapas
 
reklama
hej dziewczyny ja powinnam testowac za tydzien,ale nawet nie bede po tym jak lekarz przedstawil mi sytuacje nie robie sobie nadziei,poczekam tylko do @ i dzwonie zeby umowic wizyte na INV
ale za was babeczki trzymam mocno &&&&&&&

sylkabecia aby tak dalej !
zaciskam mocno &&&&&
 
Do góry