reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
hejka!
asienko ja dowiem sie 15.12 tzn jest to termin @
Boje sie normalnie tej wizyty, która przede mna....wcinam orzeszki, rybki, pije winko, jem accard, i kwas omega 3 no i folik mam nadzieje ze moje endo ładnie urosnie a na jajeczka pije ziółka ...Boziu jak ja bym chciała zeby tym razem sie udało :-) oj to byłby prezent gwiazdkowy dla całej rodzinki hihi
 
reklama
Tez bym chciala taki prezent swiateczny:D Ale w tym roku daje sobie juz spokoj, myslalam ze teraz sprobujemy IUI z drugiego jajnika, ale nic z tego nie wyszlo i w grudniu byloby znow z lewego, wiec daje na luz. Porozmawiam z lekarzem, moze wysle mnie na HSG lub laparoskopie, pod warunkiem ze torbiel zniknie:/
 
natus a Ty nie miałas jeszcze hsg?
ja jak zgłosiłam sie do klinki to to było jedno z pierwszych badan jakie miałam..gdy zaczelismy mówic o IUI
 
natus a Ty nie miałas jeszcze hsg?
ja jak zgłosiłam sie do klinki to to było jedno z pierwszych badan jakie miałam..gdy zaczelismy mówic o IUI

No wlasnie nie mialam HSG. Ja generalnie chodze do mojego lekarza ginekologa i on juz raz mi sugerowal laparoskopie ale jak dowiedziedzialam sie, ze na to badanie musze sie polozyc do szpitala i wziac wolne w pracy, ze to normalna operacja, to stwierdzilam ze moze pozniej, no i dostalam od mojego lekarza numer do kliniki City Med. Tak lekarz stwierdzil, ze najpiero 2-3 inseminacje i wtedy zrobimy laparoskopie. O HSG dowiedzialam sie Internetu, nie wiem dlaczego mi tego badania nie zaproponowali, jest przeciez mniej inzwazyjne
 
natus a Ty nie miałas jeszcze hsg?
ja jak zgłosiłam sie do klinki to to było jedno z pierwszych badan jakie miałam..gdy zaczelismy mówic o IUI
u mnie też najpierw było hsg...

No wlasnie nie mialam HSG. Ja generalnie chodze do mojego lekarza ginekologa i on juz raz mi sugerowal laparoskopie ale jak dowiedziedzialam sie, ze na to badanie musze sie polozyc do szpitala i wziac wolne w pracy, ze to normalna operacja, to stwierdzilam ze moze pozniej, no i dostalam od mojego lekarza numer do kliniki City Med. Tak lekarz stwierdzil, ze najpiero 2-3 inseminacje i wtedy zrobimy laparoskopie. O HSG dowiedzialam sie Internetu, nie wiem dlaczego mi tego badania nie zaproponowali, jest przeciez mniej inzwazyjne
wiesz hsg sprawdza tylko drożność jajowodów, a dzięki laparoskopii można sprawdzić czy nie ma innych zrostów, guzków i takich tam, więc są to jakby dwa inne "badania" i też jest inny ich cel. Ale z tego co ja wiem zazwyczaj najpierw jest robione hsg, bo jest mniej inwazyjne, a może wystarczyć, a potem ewentualnie laparoskopia
 
No wlasnie nie mialam HSG. Ja generalnie chodze do mojego lekarza ginekologa i on juz raz mi sugerowal laparoskopie ale jak dowiedziedzialam sie, ze na to badanie musze sie polozyc do szpitala i wziac wolne w pracy, ze to normalna operacja, to stwierdzilam ze moze pozniej, no i dostalam od mojego lekarza numer do kliniki City Med. Tak lekarz stwierdzil, ze najpiero 2-3 inseminacje i wtedy zrobimy laparoskopie. O HSG dowiedzialam sie Internetu, nie wiem dlaczego mi tego badania nie zaproponowali, jest przeciez mniej inzwazyjne

hejka natus ja miałam badaną drożność jajowodów przy laparo i tak naprawde nie ma co się stresowac zrobili mi trzy małe naciecia których prawie nie widac, u mnie jest inna historia bo ja miałam trzy laparo więc mam widoczną blizne na pepku ale małą;-) po laparo szybciej dochodzi się do siebie niż po normalnej operacji no ale wiadomo stresik zawsze jest:tak:
Asiiek no to trzymam mega mocno kciuki z takim uzbrojeniem w witaminki nie może się nie udac:-)
ja też się boje.... ehhh ale co nas nie zabije to nas wzmocni;-)
wikulaa, laleczko normalnie odliczam do Twojego testowanka z całego serducha Ci życze aby się udało:tak: Pozdrawiam
 
reklama
Hej dziewczyny!! dzisiaj mam 27dc na razie nic nie czuję na @ po za tym że parę dni po jajeczkowaniu pobolewał mnie brzuch i strasznie bolą piersi cały czas, a boje sie iść na betę żeby sie nie rozczarować ale jutro jak nie dostanę @ to chyba pojadę.
 
Do góry