reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
hej kochane mi został jeszcze tydzień do testowania. nie mogę się już doczekać!
Ja też czekam na dobre wiadomości od pozostałych dziewczyn po IUI.
Na każdą z nas przyjdzie czas!
Miłego weekendu!!
 
Czesc laseczki :)

ja dzis na wizycie w klinice bylam, pęcherzyki są dwa na lewym jajniku 15 i 16mm. Ale endo jak narazie male tylko 5mm, ale moze urosnie jeszcze. Nastepne podglądanie w niedziele i IUI prawdopodobnie w poniedzialek albo we wtorek.

Jezeli sie nie uda to w nastpenym cyklu zamiast clo bede musiala brac zastrzyki za 450zl... :((( bo clo mi strasznie uposledza endo...

No ale trzymajcie kciuki :)

felus czekamy na twojego testa!! a jak sie czujesz wogole? jakies przeczucia???
 
Mama,nie chciałam cię zdołować ale niestety u nas witaminki nic nie dały no może ciut poprawiła się ilość plemników ale ruch ani drgnął. Mąż brał witaminy ponad 6 miesięcy i od lkarnityny to miał już mdłości.
Oby u was było inaczej i kuracja przyniosła skutek.Pocieszający jest jednak fakt jak to mówił mój doktor że oprócz ruchu wszystkie parametry nasienia są ok i preparatyka nasienia rozrusza towarzystwo.

Loop warto i trzeba się starać po dołku trzeba zbierać siły i dalej do przodu do celu.:)

Marzenko no piękne dwa jajeczka u ciebie urosły,u mnie też były na lewym:) Niestety z tym clo tak jest że jest sucho i endo słabo rośnie ale nie martw się słonko na pewno jeszcze podrośnie i na iui będzie w sam raz.
 
dostałam skierowanie na nowe badanka
przeciewciała antykalipidowe w klasie IGG i IGM oraz na bakterie beztlenowe i tlenowe oraz chlamydię i ureoplasmę
i zobaczymy co tam wyjdzie
 
czesc dziewczyny!
Macku masz troche racji staram sie nie nakrecac
co do samopoczucia to teraz jest oki ale pierwsze 2 , 3 dni to normalnie mialam wszelki objawy ciazy!heh
tak sie nakrecilam,no ale teraz luzuje i czekam mam nadzieje ze beda 2 kreski!
mam pewne objawy w dzien inseminacji mialam male plamienie,pomyslalam ze to moze zwiazane z zabiegiem ale przez kolejne 4 dni to samo,dopiero dzis spokoj.nie jest to takie plamienie jak jak przed miesiaczka nie ma domieszki krwi po prostu takie uplawy zoltawo brazowe,i oczywiscie najpierw myslalam ze to moze dobry znak,ale teraz obawiam sie ze moze doszlo do jakiejs infekcji.Juz sama nie wiem co myslec no ale staram sie za duzo nie myslec i nie nakrecac sie... no ale nadzieji nie trace! jestem dobrej mysli pozdrawiam cieplo!
 
marzenix czuje się ok. piersi mnie bolą od pierwszego zastrzyku teraz juz baaardzo dokuczają, jestem brzydka jak cholera, pobolewają jajniki i zgaga na maxa ale się nie nakręcam.może to po stymulacji.

olga29. nie myśl negatywnie, może się zagnieżdzało maleństwo, leniu**** teraz, zrelaksuj się, plamienie już się skończyło więc wszystko będzie dobrze.

leniu=odpoczywaj miało być

dobre to jest aż sie uśmiałam
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
czesc dziewczyny!
Macku masz troche racji staram sie nie nakrecac
co do samopoczucia to teraz jest oki ale pierwsze 2 , 3 dni to normalnie mialam wszelki objawy ciazy!heh
tak sie nakrecilam,no ale teraz luzuje i czekam mam nadzieje ze beda 2 kreski!
mam pewne objawy w dzien inseminacji mialam male plamienie,pomyslalam ze to moze zwiazane z zabiegiem ale przez kolejne 4 dni to samo,dopiero dzis spokoj.nie jest to takie plamienie jak jak przed miesiaczka nie ma domieszki krwi po prostu takie uplawy zoltawo brazowe,i oczywiscie najpierw myslalam ze to moze dobry znak,ale teraz obawiam sie ze moze doszlo do jakiejs infekcji.Juz sama nie wiem co myslec no ale staram sie za duzo nie myslec i nie nakrecac sie... no ale nadzieji nie trace! jestem dobrej mysli pozdrawiam cieplo!
Wydaje mi sie, ze te plamienia mialy zwiazek z zabiegiem. Bo jesli dobrze mysle, to aby wprowadzic chlopakow zakladaja "oprzyrzadowanie" na szyjke macicy. A ta jest przeciez delikatna i mogla sie "skaleczyc":tak:
Trzymam kciuki!!!! Juz niedlugo;-)
leniu=odpoczywaj miało być

dobre to jest aż sie uśmiałam
:-DMNie tez strasznie smieszy ta cenzura;-)
 
reklama
czesc dziewczyny!
Macku masz troche racji staram sie nie nakrecac
co do samopoczucia to teraz jest oki ale pierwsze 2 , 3 dni to normalnie mialam wszelki objawy ciazy!heh
tak sie nakrecilam,no ale teraz luzuje i czekam mam nadzieje ze beda 2 kreski!
mam pewne objawy w dzien inseminacji mialam male plamienie,pomyslalam ze to moze zwiazane z zabiegiem ale przez kolejne 4 dni to samo,dopiero dzis spokoj.nie jest to takie plamienie jak jak przed miesiaczka nie ma domieszki krwi po prostu takie uplawy zoltawo brazowe,i oczywiscie najpierw myslalam ze to moze dobry znak,ale teraz obawiam sie ze moze doszlo do jakiejs infekcji.Juz sama nie wiem co myslec no ale staram sie za duzo nie myslec i nie nakrecac sie... no ale nadzieji nie trace! jestem dobrej mysli pozdrawiam cieplo!
a nie mowił tobie lekarz że po zabiegu może być takie plamienie bo mi mówił że nawet może być krew na wkładce więć u ciebie wsio ok kochana
&&&&&&&&&&&&& za ciebie i pomyślne wiadomości
 
Do góry