reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
MARZENIX- super ,ze wyniki są OKi:)

KAROLINA- ja jestem przed IUI ale powiem Ci ,ze w szoku jestem-tak grubego endo to ja chyba nigdy nie mialam ....bardzo mi przykro ,ze sie nie udalo...byc moze jest tak jak ginek.mowil ,ze doszlo do zaplodnienia ,ale ciąża sie nie utrzymala-jestem po jednej stracie i wiem doskonale jak to boli...
probujcie nadal...powodzenia życze..
a co Was skolonilo do IUI ??? nasienie męża czy coś u Ciebie ???pozdrawiam i zostań z nami-w grupie latwiej sie podnieść...
 
reklama
macku braliśmy unidox równocześnie i ja jeszcze jakieś globulki ale nie pamiętam jakie, powtórzyliśmy badania i ok.

marzenix coraz bardziej uważam że klinika nas naciągła. puregon u nich kosztował 550zł za ampułkę a decapeptyl 40 zużyłam pare fiolek. w necie puregon można w aptece internetowej kupić od 370 do 500 zł. siostra w aptece miała za 480 ale jak poprosiłam o recepte bo zabrakło jednej fiolki to mi odmówiono.bez komentarza. do bogaczy nie należymy. jeśli się nie uda tym razem to w przyszłym roku zmienię klinike. wina cóż... ja mam PCO a mąż trochę słabe wyniki, czytałam na necie o IUI i dziewczyny miały te leki więc nie dziwiłam się ze takie przepisał.
 
Ostatnia edycja:
czesc dziewczyny jak samopoczucie? U mnie bywa z tym roznie dopiero 2 dni po IUI a ja juz moglabym robic test! Jeszcze jakies 13 dni czekania,wczoraj w pracy dziewczyny tak mnie nastawily ze nie ma innej opcji jak ciaza,dzis jak mam wolne i siedze sama w domciu czytam rozne posty to lapie dola i oczywiscie mysle ze pewnie nici z tego,
oj! trzeba jakos przetrwac ten okres niepewnosci.
pozdrawiam cieplutko
 
FELUS- moi znajomi tu w Poznaniu tez byli na tych lekach wydali ogrom kasy-mieli 4 czy 5 razy IUI ,ale niestety...tylke,ze tu jest wina baaaaaaaardzo slabego nasienia...on ma 800 tys plemnikow w 1ml z czego tylko maly procent jest ledwo ruchliwych....u niego witaminy nic nie daly,nie ma poprawy,ale walcza nadal.....

OLGA- prosze byc dobrej mysle-zle mysli odganiac i wierzyc ,ze sie udalo,jesli nie-bedziemy tulic i pocieszac,ale narazie żyjemy nadzieje ,ze jadnak dzidzi sie zagniezdzi i 9 m-cy spedzi u Ciebie pod sercem :)))
i prosze nie testowac za wczesnie ;)))
 
Witam, was jestem po pierwszej nieudanej inseminacji. Okres spóźniał mi się ponad 10 dni i mysleliśmy że będę w ciąży ponadto po zabiegu , będąć na wizycie kontrolnej tydzień czasu poźniej lekarz powiedział że endometrium jest 3 cm i macica jest powiększona i wygląda to bardzo ładnie. czyli możemy spodziewać się pozytywnego wyniku. Jednak dwa tygodnie pożniej (bo jak pisałam okres się opoźniał) na kolejnej wizycie dostałam plamienie i endometrium pomniejszyło sie o połowe. W ocenie lekarza doszło do zapłodnienia ale nie zagnieździła się komórka jajowa w macicy. Czy wiecie coś na ten temat. Czy miałyście podobny problem. Udało wam się po powtórnym zabiegu. Proszę o info.....
witaj i ja podobnie miałam po pierwszym IUI dokładnie ten sam przypadek z czego mi się spóźniał tylko 5 dni ale też wszystko wskazywało że się udało
no ale nic @ przylazła

kochane koleżanki z forum informuje że IUI nie będzie w tym cyklu bo pęcholki same sobię pękły w 12 dc i mamy próbować naturalnie

ptencer jak u ciebie ????

mama kiedy IUI dokładnie masz już termin wyznaczony???


felus a ty gdzie robiłaś te badania ??? skąd jesteś???

wikula od kiedy IUI jest refundowane przecież w każdej klinice każą sobie płacić w tej państwowej też za sam zabieg???
 
Ostatnia edycja:
Olga domyslam sie co czujesz i wiem ze Ci ciezko ale glowa do gory, nie mysl o tym za wiele, narazie trzeba byc dobrej mysli, wierzyc w to ze sie udalo, my tu wszystkie bardzo mocno trzymamy za Ciebie kciuki, bedzie dobrze:tak: Trzymaj sie kochana:-)
Lopop w takim razie tzrymam kciuki za owocne staranka:-D
Marzenixx super ze prolaktynka spadla, to super wiadomosc:tak:

A ja powiem Wam ze tak myslalam o tym stymulowanym IUI i chyba jednak bede naciskac moja doktor zeby taka wlasnie zrobic, bo skoro mowice ze na naturalnym cyklu sa marne szanse to po co ryzykowac i kase wydawac. Takze bede z nia rozmawiac jak bede w Polsce zobaczymy co powie. Dziekuje Wam bardzo za rade to dla mnie bardzo cenne:-)
 
lopop - możę nie rofundowane, ale na pewno dofiannsowane, płaci się za somo przygotowanie nasienia, a nie za zabieg.

olga - prosze o pozytywne nastawienie!! Wszystkie tutaj trzymamy za ciebie kciuki!!!
 
czesc dziewczyny jak samopoczucie? U mnie bywa z tym roznie dopiero 2 dni po IUI a ja juz moglabym robic test! Jeszcze jakies 13 dni czekania,wczoraj w pracy dziewczyny tak mnie nastawily ze nie ma innej opcji jak ciaza,dzis jak mam wolne i siedze sama w domciu czytam rozne posty to lapie dola i oczywiscie mysle ze pewnie nici z tego,
oj! trzeba jakos przetrwac ten okres niepewnosci.
pozdrawiam cieplutko
olga proszę ciebie nie denerwuj sie na własne życzenie przecież doskonale wiesz że sobie szkodzisz
myślenie o czymś innym może tobie pomóc
czy masz jakieś zainteresowania literaturą kup lub wypożyć książkę i zajmij myśli bo zwariujesz dziewczyno
wierz mi a wiem o czym piszę chociaż ja tak tego nie przeżywałam bo już za długo się starałam
i nie czytaj za dużo postów
 
reklama
Do góry