reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Witaj Asiik:-) Zycze powodzenia i oczywiscie mocno trzymam kciuki:tak:
Marzenixx za Ciebie rowniez kciukasy mocno zacisnete &&&&&&&&&:-D

Kurcze ja juz tak niemoge sie doczekac swojej IUI, dzisiaj wyslalam maila do mojej doktor ze decydujemy sie na IUI na styczen :-) Czyli pierwszy, malutki kroczek do przodu zrobiony. Czekam teraz na odpowiedz od niej i na spotkanie w celu omowienia szczegolow:tak:
 
Dzieki dziewczyny za miłe przyjecie i za kciuki ;) jutro wizyta...mam nadzieje ze moje jajeczka ladnie rosną..nigdy nie miałam monitoringu wiec nie wiem jakie będą...boje sie..no ale coz, najwyzej nie bedzie IUI w tym cyklu tylko w nastepnym na stymulowanym jajeczku ;)

Mocno trzymam za nas wszystkie kciuki ;)
 
kochane-wlatuje ze świeżą porcją &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

mysle o tych ktore podchodzą do IUI i tych ktore niedlugo testuje :tak::tak:jestem z Wami !!!!!
 
Asiiek w takim razie powodzenia na jutrzejszej wizycie, zycze ladnych, wyrosnietych jajeczek:-D daj znac co i jak. Kciuki zacisniete &&&&&&&&&&&&&:-)
 
DZIEWCZYNY tak tu podczytuję i powiedzcie mi proszę,
jakie badania trzeba zrobić do iui?????
i ile kosztuje taki zabieg????
a i ciekawi mnie jaka jest skuteczność zajścia w ciążę:)??

Proszę odpowiedzcie na moje pytania:)

Trzymam kciuki &&&&&&
 
reklama
MALPAJAJA- my z badan robilismy badanie armii,mnie gin przebadal wewnetrznie na wskroś,
zabieg kosztuje u mnie w Poznaniu 750 + wizyty przed IUI + leki na stymulacje

a skuteczność jest rozna -jedne zachodza po 1 zabiegu a inne maja 5 i sie nie uda...
 
Do góry