reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Misiarw gratuluję:)

Ja też jestem w ciąży po inseminacji:) Miałam wiele szczęścia, pierwsza i od razu udana.U nas problemen były mało ruchliwe plemniki w ruchu A tylko 5%.
Dzień przed iui rano mieliśmy nie planowane przytulanie co dodatkowo osłabiło plemniki,byłam zła na M bo miał się powstrzymać.Nasienia było bardzo mało w dzień zabiegu i podano mi małą ilość jak na iui bo tylko 3 miliony plemników po preparatyce.
Lekarz nie był zachwycony a ja nie miałam większych nadziei że się uda,miałam wszystkie objawy jak na @ i przeżyłam szok widząc wyniki bety.Po iui wziełam nawet receptę na clo na następny cykl:)
Myślę że lekarz wstrzelił się w odpowiedni moment ponieważ dwie godz przed iui na usg były 3 pęcherzyki i dużo płynu za macicą co wskazywało na pękanie pęcherzyka a wieczorem odczuwałam kucie w jajniku.
trzeba próbować nawet kilka razy i nie poddawać się.

zazdroszcze ci ja ide teraz 4 listopada na imseminacje i sie boje ze sie nie uda,
 
Dziewczyny ja takze trzymam za Was mocno kciuki &&&&&&&&&&& musi sie udac:-):-):-) Pozytywne nastawienie to podstawa:tak:
ewa29 4 listopada to juz niedaleko, szybciutko zleci :tak: a to bedzie Twoja pierwsza IUI????
Pozdrawiam i zycze milego wieczorku:-)
 
CZesc dziewczyny:) Jestem tu po raz pierwszy...znalazłam Was jak szukałam informacji o IUI...Staramy sie o dzidzie od 16 miesiecy ;( Obecnie jestem po wszystkich badaniach, łącznie z HSG i wszystko super..wyniki męza tez sa dobre...we wtorek mam kolejną wizyte w klinice..zobaczymy jakie są jajeczka i kiedy mozemy zrobic IUI....Najbardziej bałam sie ze moge miec niedrozne jajowody ale oba są drożne ;) Mam nadzieje, ze IUI nam pomoze i szybko bedziemy tulić naszego wymarzonego bobaska ;) Pierwsze IUI na naturalnym jajeczku..jesli sie nie uda to bedzie stymulowany..... Troche czytałam i widze jakie są statystyki dotyczące IUI ale wierze ze nam sie uda....i jak czytałam Wasze posty to widze ze to mozliwe ;)
Trzymam za WAs wszytskie kciuki ;))
 
reklama
Do góry