reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Cześć dziewczyny, jestem tu nowa ♥️ od
samego czytania czuję duży napływ dobrej energii. W poniedziałek mamy wizytę na wykonanie wynikow przed rozpoczęciem stymulacji a potem pierwsza inseminacja. Nie staramy się długo, lecz mąż miał zapalenie przez co/ dzięki czemu odkryliśmy że ma zaniżoną ilość plemników oraz zmniejszoną ruchliwość. Trzymam za Was kciuki🍀
 
Cześć dziewczyny, jestem tu nowa ♥️ od
samego czytania czuję duży napływ dobrej energii. W poniedziałek mamy wizytę na wykonanie wynikow przed rozpoczęciem stymulacji a potem pierwsza inseminacja. Nie staramy się długo, lecz mąż miał zapalenie przez co/ dzięki czemu odkryliśmy że ma zaniżoną ilość plemników oraz zmniejszoną ruchliwość. Trzymam za Was kciuki🍀
Hej, witaj ❤️ Trzymam mocno kciuki za wizytę, wyniki badań i pozytywną IUI ✊✊✊🍀🍀🍀🙂 Jak tylko masz pytania, potrzebujesz się wygadać, albo dostać kopniaka w 🍑 to śmiało pisz! Zrobimy wszystko żeby wesprzeć i pomóc 😇
 
Cześć dziewczyny, jestem tu nowa ♥️ od
samego czytania czuję duży napływ dobrej energii. W poniedziałek mamy wizytę na wykonanie wynikow przed rozpoczęciem stymulacji a potem pierwsza inseminacja. Nie staramy się długo, lecz mąż miał zapalenie przez co/ dzięki czemu odkryliśmy że ma zaniżoną ilość plemników oraz zmniejszoną ruchliwość. Trzymam za Was kciuki🍀
Powodzenia 😀
 
Hej, witaj ❤️ Trzymam mocno kciuki za wizytę, wyniki badań i pozytywną IUI ✊✊✊🍀🍀🍀🙂 Jak tylko masz pytania, potrzebujesz się wygadać, albo dostać kopniaka w 🍑 to śmiało pisz! Zrobimy wszystko żeby wesprzeć i pomóc 😇
Dokładnie. Ja z racji braku czasu w ciągu dnia się rzadko udzielam ale czytam regularnie i niezmiennie trzymam za Was wszystkich kciuki ❤️ przeżywałam to samo od 2020 r. Ciężka i wykańczająca finansowo i emocjonalnie droga ale warto. Życzę żeby u Was poszło znacznie szybciej 🫣😃
 
reklama
Do góry