reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
reklama
Dziewczyny bylam na wizycie dzisiaj,
Mała się posłuchała i obróciła glowa w dół 😁 wazy juz ok 2100 wiec juz spory dzidzius. Wszystko w porządku, i z dzidziusiem i z szyjka itp..
Na kolejną wizyte mam zrobić badania ktore juz będą do porodu... bozeee powoli zmierzamy do konca:p
Super , że Mała się obróciła tak jak chciałaś 🥰 Ładna waga również i w ogóle pięknie,że wszystko idealnie ♥️ Taaak teraz już Ci zleci migiem bo zaraz już sierpień a on leci jeszcze szybciej niż lipiec ☺️ I nadejdzie ten miesiąc wyczekiwany dla Was i oczywiście dla nas bo ciotki też czekają 😘
 
Dziewczyny bylam na wizycie dzisiaj,
Mała się posłuchała i obróciła glowa w dół 😁 wazy juz ok 2100 wiec juz spory dzidzius. Wszystko w porządku, i z dzidziusiem i z szyjka itp..
Na kolejną wizyte mam zrobić badania ktore juz będą do porodu... bozeee powoli zmierzamy do konca:p
Super ❤️
Coraz bliżej ten dzień, coraz bliżej ten dzień 😉😬
 
Wczorajsze emocje opadły i dalej jestem pełna nadziei że jutro stanie się cud i wyjdzie piękna beta 😘 niech mój kropek rzeczywiście okarze się leniuszkiem ale jutro da czadu 🙏
Jejku aż mi się przypomniał mój stres po każdej AID 😅 Ja to już później robiłam najpierw sikańca i dopiero jechałam na betę, jakoś wtedy wiedziałam na co się nastawiać, chociaż wiadomo, że testy czasem przekłamują wynik.
 
Chyba tracę poczucie wiary. Boję się zabiegu laparoskopi mam okropne doświadczenia po hsg myślałam że już gorzej nie będzie
Męczy mnie poczucie już bezradności bo każdy mówi że masz jeszcze czas weź to na spokojnie a ja brałam to na spokojnie już 2 lata i ile można. Z niecierpliwością czekam na wynik 2 IUI zrobionej na pękniętych 2 pęcherzykach i jednym nie ale czy się uda. Mimo tego bólu lekarka twierdzi że hsg zostało źle wykonane i wynik nie jest wiarygodny stąd decyzja że jeśli się teraz nie uda No to mamy tylko 2 wyjścia.
Będzie dobrze 🙂 Uczucie bezsilności to normalne, ale przekuj to na mobilizacje pozytywnych myśli ☀️
 
DZIEWCZYNY mamy pusty kalendarz (oprócz oczywiście naszych mamusiek czekających na bąbelki) 🙂
Kogoś dopisać ? Jakieś wizyty, testowania, transfery, monitoringi… Piszcie, będziemy mobilizować kciuki 🙂💪

—————————————————————
KALENDARZ
—————————————————————
„Trudności, z którymi zmagasz się dzisiaj, przechodzą w siłę, której potrzebujesz na jutro. Tylko się nie poddawaj!” 🙂✊💪🍀

Trzymamy kciuki:



05.08. @hername - 💕TERMIN PORODU💕🥰💪🍀

08.09. @Fok123 - 💕TERMIN PORODU💕🥰💪🍀



Gratulujemy:

2021 r.

30.03. @Asia34 - Szczęśliwa Mama 🥰👶 córeczka Maja ❤️🍀

08.04. @PałkaZapałka - Szczęśliwa Mama 🥰👶 córeczka ❤️🍀

25.04. @grawer - Szczęśliwa Mama 🥰👶 córeczka Julia ❤️🍀

30.04. @Claudia2405 - Szczęśliwa Mama 🥰👶 synuś Szczepan 💙🍀

26.07. @kolor nadzieji - Szczęśliwa Mama 🥰👶 córeczka Alicja ❤️🍀

14.09. @margaretka25 - Szczęśliwa Mama 🥰👶👶 córeczka i synuś ❤️💙🍀

16.10. @dar20 - Szczęśliwa Mama 🥰
👶 synuś Jeremi 💙🍀

2022 r.

16.02. @Evelyn1919 - Szczęśliwa Mama 🥰
👶 synuś Milan 💙🍀

05.04. @eij - Szczęśliwa Mama 🥰
👶👶 córeczka Dagmara i synuś Dominik ❤️💙🍀

15.06. @Hankaa - Szczęśliwa Mama 🥰
👶 synuś Staś 💙🍀

20.06. @OnaGośka - Szczęśliwa Mama 🥰👶 synuś 💙🍀

—————————————————————
„Zaczekam jeszcze chwilę, I każdą następną chwilę Też zaczekam. 
Na Ciebie." 💚👣☀️
—————————————————————
 
reklama
Do góry