reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
Wiem co czujesz, też zdarza mi się przez nią płakać... Mój mąż bardzo długo nie mógł jej dotykać ja nie mogłam na nią patrzeć. Nie wiem czy można mieć żal do blizny ale ja jakoś mam, że po prostu jest. Niektórzy mówią że to najpiękniejsze co może być na ciele u jeśli chcą się tak oszukiwać to proszę bardzo, ja uważam zupełnie odwrotnie.
Ale mam świadomość że ta blizna u mnie uratowała życie mojego dziecka.
Życzę Wam dziewczyny, żebyście miały możliwość, czas i pieniążki na to, żeby móc na tyle zająć się wizualnym aspektem tych blizn, zeby przywrócic choć odrobinę Wasz komfort i samozadowolenie!!!🥰
 
reklama
Wiem co czujesz, też zdarza mi się przez nią płakać... Mój mąż bardzo długo nie mógł jej dotykać ja nie mogłam na nią patrzeć. Nie wiem czy można mieć żal do blizny ale ja jakoś mam, że po prostu jest. Niektórzy mówią że to najpiękniejsze co może być na ciele u jeśli chcą się tak oszukiwać to proszę bardzo, ja uważam zupełnie odwrotnie.
Ale mam świadomość że ta blizna u mnie uratowała życie mojego dziecka.
Ja sobie nawet nie zdawałam sprawy, że ktoś może aż tak źle się czuć z powodu cesarki. Ściskam mocno ❤
 
Ja sobie nawet nie zdawałam sprawy, że ktoś może aż tak źle się czuć z powodu cesarki. Ściskam mocno ❤
No niestety na niektórych brzuchach nie wyglada ona tak pięknie jak na zdjęciach, ja mam ja długa od biodra do biodra niemal. No wyglada strasznie. Po porodzie nie mogłam się nią zajmować jak powinnam, a niestety po jednej stronie jest biała a po drugiej sznur nieestetyczny. Do tego brzuch nad nią - nigdy nie miałam płaskiego brzucha (otyłość brzuszna przy pcos) Ciagle mi się skórka poci tam i ciagle wychodzą podrażnienia… No jest masakra
 
No niestety na niektórych brzuchach nie wyglada ona tak pięknie jak na zdjęciach, ja mam ja długa od biodra do biodra niemal. No wyglada strasznie. Po porodzie nie mogłam się nią zajmować jak powinnam, a niestety po jednej stronie jest biała a po drugiej sznur nieestetyczny. Do tego brzuch nad nią - nigdy nie miałam płaskiego brzucha (otyłość brzuszna przy pcos) Ciagle mi się skórka poci tam i ciagle wychodzą podrażnienia… No jest masakra
Ja na pewno muszę przyznać, że polscy lekarze lepiej mnie pocięli niz holenderscy, ale za to w nl dali mi szwy rozpuszczalne i dzięki temu wszystko się szybciej zagoiło.
 
reklama
Do góry