reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Super masz amh😁😁, ja przed wszystkimi procedurami mialam 1,29, a u Was problem to wiek i ewentualne slabe jajeczka czy z nasieniem tez cos nie tak? Przepraszan jesli juz pisalas ale sporo osob na forum i nie pamietam.
Bo tak jak dziewczyny pisza w pol roku mozna sporo zrobic z suplementacja, dieta, ruchem zarowno u kobiety jak i u mezczyzny :)
Nie nie, jestem tu w miarę nowa ;-) Nasienie jest bez zarzutu (szczęściarz... ;-)), mnie usunięto niedawno polip. Staram się działać od jakiegoś czasu, straciłam na wadze dla poprawy kondycji... ale nie zagłębiłam się jeszcze w supple właśnie. Co niniejszym zamierzam uczynić :-) Dzięki!
 
reklama
Z zabobonów.. na transfer skarpetki w ananasy, po transferze frytki z McDonalda i swiezy ananas kilka dni z rzędu po transferze [emoji3059][emoji28]
U mnie podziałało.. [emoji23][emoji23]
A z bardziej realnych opcji to podobno to jedzenie ananasa pomaga w implantacji.
A czy można coś zrobić żeby zwiększyć szanse na powodzenie transferu?
 
Z zabobonów.. na transfer skarpetki w ananasy, po transferze frytki z McDonalda i swiezy ananas kilka dni z rzędu po transferze [emoji3059][emoji28]
U mnie podziałało.. [emoji23][emoji23]
A z bardziej realnych opcji to podobno to jedzenie ananasa pomaga w implantacji.
Ja ananasa nie jadłam ale polecam rollo z wołowiną po transferze na obiad 😃🤭 moje dzieciaki to przekonało 🤪 a tak na poważnie ja nie miałam żadnych specjalnych zaleceń od lekarza co do żywienia po transferze. Słyszałam o tym ananasie ale nie wiem na ile on naprawdę pomaga.
 
Z zabobonów.. na transfer skarpetki w ananasy, po transferze frytki z McDonalda i swiezy ananas kilka dni z rzędu po transferze [emoji3059][emoji28]
U mnie podziałało.. [emoji23][emoji23]
A z bardziej realnych opcji to podobno to jedzenie ananasa pomaga w implantacji.
Skarpetki i frytki spoko... ale mam uczulenie na świeżego ananasa :-( Czy taki z puszki daje radę? ;-)
 
Z zabobonów.. na transfer skarpetki w ananasy, po transferze frytki z McDonalda i swiezy ananas kilka dni z rzędu po transferze [emoji3059][emoji28]
U mnie podziałało.. [emoji23][emoji23]
A z bardziej realnych opcji to podobno to jedzenie ananasa pomaga w implantacji.
Ja kupiłam, stoi i gnije. Muszę wyrzucić.
 
reklama
Do góry