reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Zaczynałam od 0,85, potem zmieniliśmy tryb życia i dietę i tu zdziwienie AMH 1,55. Nie wiem jak to możliwe, podobno AMH nie może wzrosnąć

Ależ może. AMH ocenia nie tylko ilość jajeczek, ale tez ich jakość. Jeśli wprowadzilas zmiany do swojego trybu życia to wielce prawdopodobne, ze i jakość komórek jajowych uległa poprawie, co ma odzwierciedlenie w AMH. Super poprawa! [emoji123]
 
reklama
Powodzenia przy in vitro! Ja też mam taki plan awaryjny. U mnie jeszcze jedna próba iui, jeśli się nie uda to przerzucam się na ivf, ale wtedy będziemy się starać o to dofinansowanie z invicta. Niemniej, na ten moment łudzę się jeszcze na udaną inseminację
 
KALENDARZ
—————————————————————
„Trudności, z którymi zmagasz się dzisiaj, przechodzą w siłę, której potrzebujesz na jutro. Tylko się nie poddawaj!” 🙂✊💪🍀

Trzymamy kciuki:

31.01. @OnaGośka - USG połówkowe 🔎👣✊✊🍀🍀🍀

31.01. @Hankaa - USG połówkowe 🔎👣✊✊🍀🍀🍀

02.02. @hername - wizyta kontrolna, USG ✊✊🍀🍀🍀

03.02. @Fok123 - wizyta, USG 👣✊✊🍀🍀🍀

03.02. @eij - wizyta, USG 👣👣✊✊🍀🍀🍀


23.02. @Evelyn1919 - 💕TERMIN PORODU💕🥰💪🍀

20.04. @eij - 💕TERMIN PORODU 💕🥰💪🍀

10.06. @OnaGośka - 💕TERMIN PORODU 💕🥰💪🍀

23.06. @Hankaa - 💕TERMIN PORODU 💕🥰💪🍀

05.08. @hername - 💕TERMIN PORODU💕🥰💪🍀


Gratulujemy:

2021 r.

30.03. @Asia34 - Szczęśliwa Mama 🥰👶 córeczka Maja ❤️🍀

08.04. @PałkaZapałka - Szczęśliwa Mama 🥰👶 córeczka Gaja ❤️🍀

30.04. @Claudia2405 - Szczęśliwa Mama 🥰👶 synuś Szczepan 💙🍀

26.07. @kolor nadzieji - Szczęśliwa Mama 🥰👶 córeczka Alicja ❤️🍀

15.09. @margaretka25 - Szczęśliwa Mama 🥰👶👶 córeczka i synuś ❤️💙🍀

16.10. @dar20 - Szczęśliwa Mama 🥰👶 synuś Jeremi 💙🍀


„Zaczekam jeszcze chwilę, I każdą następną chwilę Też zaczekam. 
Na Ciebie." 💚👣

—————————————————————
Kogo dopisać ? Piszcie 🙂
 
Tez mam taki o
Powodzenia przy in vitro! Ja też mam taki plan awaryjny. U mnie jeszcze jedna próba iui, jeśli się nie uda to przerzucam się na ivf, ale wtedy będziemy się starać o to dofinansowanie z invicta. Niemniej, na ten moment łudzę się jeszcze na udaną inseminacj

Dziewczyny, to znowu ja. Nie mogę iść jutro na kontrolę do lekarza, bo w pracy załatwili mnie ze zdalną i nie mam jak się wyrwać. Jak już wcześniej pisałam, w piatek o 14 mam inseminacje - 14 dzień cyklu. Godzinę temu zrobiłam test owulacyjny i dużo nie brakuje już żeby był pozytywny (zdjęcie - na samym dole). I teraz się znowu zastanawiam czy to nie będzie za późno w piątek..wiem, że to wróżenie z fusów.. W czwartek o 5 rano mam zrobić zastrzyk na pęknięcie. Ja jestem już w takiej panice, że zaraz nic z tego nie będzie 🤦‍♀️ Co myślicie?Zobacz załącznik 1362115
Przede wszystkim postaraj sie nie stresować😊 moze sie uda doczekać do piatku, a jak nie to bedzie następny cykl chociaż w naszym przypadku to kazdy cykl jest ważny 😊 ja mialam kilka takich sytuacji ze szlam na monitoring w 12 dniu cyklu a tu sie okazuje ze juz w owulacji 😄 i jak to moj lekarz mowi "jajniki żyją swoim życiem" :D wiec glowa do gory i trzymam kciuki 😊
 
Powodzenia przy in vitro! Ja też mam taki plan awaryjny. U mnie jeszcze jedna próba iui, jeśli się nie uda to przerzucam się na ivf, ale wtedy będziemy się starać o to dofinansowanie z invicta. Niemniej, na ten moment łudzę się jeszcze na udaną inseminację
To trzymam kciuki zeby sie udalo 😊 mam podobny plan tylko po zrobieniu histeroskopii 😊 milego dnia!
 
Tez mam taki o



Przede wszystkim postaraj sie nie stresować😊 moze sie uda doczekać do piatku, a jak nie to bedzie następny cykl chociaż w naszym przypadku to kazdy cykl jest ważny 😊 ja mialam kilka takich sytuacji ze szlam na monitoring w 12 dniu cyklu a tu sie okazuje ze juz w owulacji 😄 i jak to moj lekarz mowi "jajniki żyją swoim życiem" :D wiec glowa do gory i trzymam kciuki 😊
Dziękuję 😘 dam znać w piątek czy wytrzymały moje pęcherzyki 😅🥰 jesteście super dziewczyny ❤
 
Dziewczyny, to znowu ja. Nie mogę iść jutro na kontrolę do lekarza, bo w pracy załatwili mnie ze zdalną i nie mam jak się wyrwać. Jak już wcześniej pisałam, w piatek o 14 mam inseminacje - 14 dzień cyklu. Godzinę temu zrobiłam test owulacyjny i dużo nie brakuje już żeby był pozytywny (zdjęcie - na samym dole). I teraz się znowu zastanawiam czy to nie będzie za późno w piątek..wiem, że to wróżenie z fusów.. W czwartek o 5 rano mam zrobić zastrzyk na pęknięcie. Ja jestem już w takiej panice, że zaraz nic z tego nie będzie 🤦‍♀️ Co myślicie?Zobacz załącznik 1362115
Ja miałam inseminację w Zdrówku i to wyglądało tak :3-5 dzień cyklu leki potem po 3 dniach Ovitrelle i następnego dnia inseminacja i moje pęcherzyki nie były pęknięte. Następną inseminację miałam jeszcze dzień później, więc wydaje mi się , że lekarz wie co robi i to pewnie zależy od rozmiaru Twoich pęcherzyków. Dodam, że moje cykle są krótkie nawet 25-27 dniowe.
 
Wiesz co mam skierowanie na histeroskopie (w sumie na razie na konsultacje) bo byc moze po poronieniu i zabiegu łyżeczkowania mogly mi sie zrobic zrosty w macicy badz tez moge miec jakis stan zapalny bo zdazylo mi sie dwa razy na monitoringu przed inseminacja ze mimo stymulacji endometrium mi nie roslo w 8 dniu cyklu mialam 3 mm i niee obeszlo sie bez lekow a przed poronieniem w ogole nie mialam takich problemow..
To faktycznie lepiej zajrzeć i sprawdzić co się dzieje. A to też w znieczuleniu ogólnym? Ile to trzeba się wycierpieć, ale myślę, że jak pojawią się już na świecie te nasze Małe Skarby to cały ten ból odejdzie w zapomnienie i tego nam wszystkim życzę ☺️☺️☺️
 
reklama
Tak w
To faktycznie lepiej zajrzeć i sprawdzić co się dzieje. A to też w znieczuleniu ogólnym? Ile to trzeba się wycierpieć, ale myślę, że jak pojawią się już na świecie te nasze Małe Skarby to cały ten ból odejdzie w zapomnienie i tego nam wszystkim życzę ☺️☺️☺️
Tak, w znieczuleniu😊 jestem dobrej myśli i jak trzeba to trzeba 😊 dziekuje 😘
 
Do góry