reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Stylenka jak tam po punkcji?
Marnie :(
Tylko 3 dojrzałe komórki. A do tego jakaś większa bolesność niż po pierwszej punkcji.
Nie wiem od czego to zależy ale po pierwszej czułam się dużo lepiej. Po tej drugiej bardzo bolało mnie z prawej strony, i w nocy myślałam ze umrę z bólu. Dzisiaj już jest lepiej, czuje się tak jak po pierwszej czyli do przeżycia.

Wynik niestety mnie zawiódł.
 
Marnie :(
Tylko 3 dojrzałe komórki. A do tego jakaś większa bolesność niż po pierwszej punkcji.
Nie wiem od czego to zależy ale po pierwszej czułam się dużo lepiej. Po tej drugiej bardzo bolało mnie z prawej strony, i w nocy myślałam ze umrę z bólu. Dzisiaj już jest lepiej, czuje się tak jak po pierwszej czyli do przeżycia.

Wynik niestety mnie zawiódł.
Kochana 3 to na prawde nie jest porażka ;* jak miałam punkcje, leżała ze mną dziewczyna która podchodziła trzeci raz i nie wyhodowałas ani jednej dobrej komórki.. mega się stresowałam że tak też może być u mnie.. najważniejsza jest jakość ❤️❤️
 
Marnie :(
Tylko 3 dojrzałe komórki. A do tego jakaś większa bolesność niż po pierwszej punkcji.
Nie wiem od czego to zależy ale po pierwszej czułam się dużo lepiej. Po tej drugiej bardzo bolało mnie z prawej strony, i w nocy myślałam ze umrę z bólu. Dzisiaj już jest lepiej, czuje się tak jak po pierwszej czyli do przeżycia.

Wynik niestety mnie zawiódł.
Jeżeli będą z tego 3 zarodki to super wynik :) nie ma co się martwić na zapas. Ja przy drugiej punkcji miałam 12 komórek. I co z tego skoro zapłodniły się tylko 4, a finalnie mieliśmy 3 zarodki.
 
reklama
Do góry