reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
reklama
Zaczynałam od 0,85, potem zmieniliśmy tryb życia i dietę i tu zdziwienie AMH 1,55. Nie wiem jak to możliwe, podobno AMH nie może wzrosnąć
 
A z jakiego powodu masz robioną histeroskopie?
Wiesz co mam skierowanie na histeroskopie (w sumie na razie na konsultacje) bo byc moze po poronieniu i zabiegu łyżeczkowania mogly mi sie zrobic zrosty w macicy badz tez moge miec jakis stan zapalny bo zdazylo mi sie dwa razy na monitoringu przed inseminacja ze mimo stymulacji endometrium mi nie roslo w 8 dniu cyklu mialam 3 mm i niee obeszlo sie bez lekow a przed poronieniem w ogole nie mialam takich problemow..
 
Dziewczyny, to znowu ja. Nie mogę iść jutro na kontrolę do lekarza, bo w pracy załatwili mnie ze zdalną i nie mam jak się wyrwać. Jak już wcześniej pisałam, w piatek o 14 mam inseminacje - 14 dzień cyklu. Godzinę temu zrobiłam test owulacyjny i dużo nie brakuje już żeby był pozytywny (zdjęcie - na samym dole). I teraz się znowu zastanawiam czy to nie będzie za późno w piątek..wiem, że to wróżenie z fusów.. W czwartek o 5 rano mam zrobić zastrzyk na pęknięcie. Ja jestem już w takiej panice, że zaraz nic z tego nie będzie 🤦‍♀️ Co myślicie?Zobacz załącznik inbound2719085102392218259.jpg
 
Dziewczyny, to znowu ja. Nie mogę iść jutro na kontrolę do lekarza, bo w pracy załatwili mnie ze zdalną i nie mam jak się wyrwać. Jak już wcześniej pisałam, w piatek o 14 mam inseminacje - 14 dzień cyklu. Godzinę temu zrobiłam test owulacyjny i dużo nie brakuje już żeby był pozytywny (zdjęcie - na samym dole). I teraz się znowu zastanawiam czy to nie będzie za późno w piątek..wiem, że to wróżenie z fusów.. W czwartek o 5 rano mam zrobić zastrzyk na pęknięcie. Ja jestem już w takiej panice, że zaraz nic z tego nie będzie 🤦‍♀️ Co myślicie?Zobacz załącznik 1362115
Myślę że powinnaś odpuścić dla własnego zdrowia psychicznego 😉 lekarz wie co robi, naprawdę. Robił Ci USG, widział pęcherzyki, ocenił grubość endometrium, zbadał poziom hormonów. Wszystko będzie dobrze. A tak z ciekawości, gdzie się leczysz?
 
reklama
Myślę że powinnaś odpuścić dla własnego zdrowia psychicznego 😉 lekarz wie co robi, naprawdę. Robił Ci USG, widział pęcherzyki, ocenił grubość endometrium, zbadał poziom hormonów. Wszystko będzie dobrze. A tak z ciekawości, gdzie się leczysz?
Inseminacje mam w klinice Zdrówko w Niemczu. Tym razem z lekarzem od nich, bo mój ma kwarantanne. A za pierwszym razem z moim lekarzem też jechaliśmy do tej kliniki, ale on robił inseminacje.
 
Do góry