reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Jestem po badaniach. Ale w sumie nic nie wiem szczególnego oprócz tego że dzieci w sumie ważą tyle samo, bo 1250 ❤️😃 lekarz niesympatyczny, wręcz odpychający. Chyba ego go trochę przerosło.... Aż nie miałam ochoty się o nic pytać bo miałam wrażenie że dostanę opr że w ogóle się odzywam... Dostałam kartkę z pomiarami ale ani be ani me z jego strony czy wszystko ok. Liczę że jakby coś było nie tak to by powiedział.... Zarejestrowałam się na USG 3 d do innego lekarza na za tydzień, prywatnie tym razem. Liczę że męża wpuści i nie będzie miał z tym problemu skoro człowiek płaci 🤪 będę miała chociaż ładne zdjecie bo narazie nic nie mam a już 7 miesiąc zaczęłam.
Nie lubię takich lekarzy.. odechciewa się wszystkiego..
Najważniejsze że maluszki pięknie rosną, i wszystko jest ok ❤️❤️
 
reklama
Jestem po badaniach. Ale w sumie nic nie wiem szczególnego oprócz tego że dzieci w sumie ważą tyle samo, bo 1250 ❤️😃 lekarz niesympatyczny, wręcz odpychający. Chyba ego go trochę przerosło.... Aż nie miałam ochoty się o nic pytać bo miałam wrażenie że dostanę opr że w ogóle się odzywam... Dostałam kartkę z pomiarami ale ani be ani me z jego strony czy wszystko ok. Liczę że jakby coś było nie tak to by powiedział.... Zarejestrowałam się na USG 3 d do innego lekarza na za tydzień, prywatnie tym razem. Liczę że męża wpuści i nie będzie miał z tym problemu skoro człowiek płaci 🤪 będę miała chociaż ładne zdjecie bo narazie nic nie mam a już 7 miesiąc zaczęłam.
Co za lekarz jakby za karę pracował 🙄 no ale niestety i tacy się zdarzają... Dobrze, że umowiłaś się na następne USG dowiesz się więcej no i przynajmniej tak jak napisałaś ładne zdjęcia dostaniesz 🥰 ale już ładnie Maluszki ważą ♥️♥️ Ja już mam tyle zdjęć USG ,że chce sobie potem zrobić album na pamiątkę 🥰
 
Najważniejsze, że wszystko ok! Bardzo się cieszę! A w super foteczki Warto zainwestować.. [emoji7][emoji3059][emoji3059][emoji3059]
Jestem po badaniach. Ale w sumie nic nie wiem szczególnego oprócz tego że dzieci w sumie ważą tyle samo, bo 1250 [emoji3590][emoji2] lekarz niesympatyczny, wręcz odpychający. Chyba ego go trochę przerosło.... Aż nie miałam ochoty się o nic pytać bo miałam wrażenie że dostanę opr że w ogóle się odzywam... Dostałam kartkę z pomiarami ale ani be ani me z jego strony czy wszystko ok. Liczę że jakby coś było nie tak to by powiedział.... Zarejestrowałam się na USG 3 d do innego lekarza na za tydzień, prywatnie tym razem. Liczę że męża wpuści i nie będzie miał z tym problemu skoro człowiek płaci [emoji2957] będę miała chociaż ładne zdjecie bo narazie nic nie mam a już 7 miesiąc zaczęłam.
 
Jestem po badaniach. Ale w sumie nic nie wiem szczególnego oprócz tego że dzieci w sumie ważą tyle samo, bo 1250 ❤️😃 lekarz niesympatyczny, wręcz odpychający. Chyba ego go trochę przerosło.... Aż nie miałam ochoty się o nic pytać bo miałam wrażenie że dostanę opr że w ogóle się odzywam... Dostałam kartkę z pomiarami ale ani be ani me z jego strony czy wszystko ok. Liczę że jakby coś było nie tak to by powiedział.... Zarejestrowałam się na USG 3 d do innego lekarza na za tydzień, prywatnie tym razem. Liczę że męża wpuści i nie będzie miał z tym problemu skoro człowiek płaci 🤪 będę miała chociaż ładne zdjecie bo narazie nic nie mam a już 7 miesiąc zaczęłam.
Noo tez z takimi mialam stycznosc na NFZ, okropni sa, ale najwazniejsze ze z dziecialami wszystko ok :)
 
Krew niestety nie oddana, nawet nie zdarzylam bo dostalam plamienia wiec założyłam ze niestety sie nie udalo.. Smutno mi strasznie, ale nie poddajemy się, na początku lutego mam konsultacje odnośnie histeroskopii wiec będziemy działać 😘 dziękuję za wsparcie 😘
Działamy, nie poddajemy się 🤗 Ja miałam mieć jutro konsultacje ale odwolalam bo leżę w łóżku chora jak na złość.
 
reklama
Do góry