reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Dziewczyny, potrzebuje rady. Od 5 do 10 dnia cyklu biorę puregon na stymulacje. Dzisiaj ostatni zastrzyk. Dzisiaj byłam na wizycie kontrolnej i są dwa pęcherzyki, ale lekarz stwierdził, że muszą jeszcze urosnąć. Nie dostałam kolejnej dawki puregonu więc rozumiem, że mają naturalnie rosnąć. W czwartek o 5 rano mam zrobić zastrzyk na pęknięcie pecherzyka, A w piątek o 14 inseminacja. Czy to nie za późno wszystko? Czy tak może być, że teraz naturalnie mają pęcherzyki rosnąć? Denerwuje się, ze pekna przed inseminacja..
Nie wiem jakiej wielkosci mialas pecherzyki na monitoringu, one rosna ok 2mm na dobe, wiec pewnie lekarz sobie obliczyl ten termin bedzie odpowiedni :) ja mialam stymulacje do iui od 3 do 7 dnia jesli dobrze pamietam a zastrzyk chyba 36h przed iui
 
reklama
Nie wiem jakiej wielkosci mialas pecherzyki na monitoringu, one rosna ok 2mm na dobe, wiec pewnie lekarz sobie obliczyl ten termin bedzie odpowiedni :) ja mialam stymulacje do iui od 3 do 7 dnia jesli dobrze pamietam a zastrzyk chyba 36h przed iui
12 i 14 mm to powinno się wtedy faktycznie zgadzać. Dziękuję 🥰🥰
 
In vitro to zupełnie inna bajka 😉 ja przy on vitro brałam zastrzyki przez 11 dni. Do inseminacji lekarze nie chcą mocno stymulować z tego co kojarzę bo mój lekarz mówił że jak będzie więcej jak 4 dojrzałe pęcherzyki to nie wyrazi zgody na inseminację. A do in vitro walczymy o naj najwięcej pęcherzyków jak najlepszej jakości 🙂
Tak. Tylko chciałam generalnie pokazać jak mogą urosnąć pecherzyki :) chociaż ha jeszcze dzisiaj muszę wziąć Bemfola
 
reklama
Jestem po badaniach. Ale w sumie nic nie wiem szczególnego oprócz tego że dzieci w sumie ważą tyle samo, bo 1250 ❤️😃 lekarz niesympatyczny, wręcz odpychający. Chyba ego go trochę przerosło.... Aż nie miałam ochoty się o nic pytać bo miałam wrażenie że dostanę opr że w ogóle się odzywam... Dostałam kartkę z pomiarami ale ani be ani me z jego strony czy wszystko ok. Liczę że jakby coś było nie tak to by powiedział.... Zarejestrowałam się na USG 3 d do innego lekarza na za tydzień, prywatnie tym razem. Liczę że męża wpuści i nie będzie miał z tym problemu skoro człowiek płaci 🤪 będę miała chociaż ładne zdjecie bo narazie nic nie mam a już 7 miesiąc zaczęłam.
 
Do góry