reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
No ale nic jakos trzeba zyc dalej:) teraz jak sie nie uda to poplacze sobie, pare razy upije, wyrzuce zlosc z siebie i jakos będzie :) i tak sprobujemy w przyszłości z komorka dawczyni, a i tak bedziemy jeszcze próbować naturalnie moze jakis cud bedzie:) takie historie tez są :)
 
reklama
No ale nic jakos trzeba zyc dalej:) teraz jak sie nie uda to poplacze sobie, pare razy upije, wyrzuce zlosc z siebie i jakos będzie :) i tak sprobujemy w przyszłości z komorka dawczyni, a i tak bedziemy jeszcze próbować naturalnie moze jakis cud bedzie:) takie historie tez są :)
No i super, nie można się poddawać 😉 ale liczę że w najbliższym czasie nie będziecie musieli korzystać już z innych opcji, chyba że w przyszłości dla rodzeństwa 😀
 
Brałaś jakieś suplementy na poprawę jakości komórek? Komórki to wasz jedyny problem?
Tak tone suplementów, w tym l arginine l carnityne, badalam tez dhea i bylo ok, wit d, c, magnez itp, pilam olej lniany, bardzo zdrowo sie odzywiam, duzo ryb wiec z omega 3 tez nie ma problemu, zdrowe koktajle, zero slodyczy od 1,5 mca plywam regularnie, troche cwicze ale tez nie za duzo wiec pod tym katem wszystko ok.
W zasadzie mozna powiedziec ze jedyny problem , mam troszkę podwyzszona prolaktyne ale biore bromergon i w normie jest, a nasienie bardzo dobre.
Kiedys tez sprawdzali pecherzyki atralne i 6 wiec malo ale to ciagle norma jest
 
Tak tone suplementów, w tym l arginine l carnityne, badalam tez dhea i bylo ok, wit d, c, magnez itp, pilam olej lniany, bardzo zdrowo sie odzywiam, duzo ryb wiec z omega 3 tez nie ma problemu, zdrowe koktajle, zero slodyczy od 1,5 mca plywam regularnie, troche cwicze ale tez nie za duzo wiec pod tym katem wszystko ok.
W zasadzie mozna powiedziec ze jedyny problem , mam troszkę podwyzszona prolaktyne ale biore bromergon i w normie jest, a nasienie bardzo dobre.
Kiedys tez sprawdzali pecherzyki atralne i 6 wiec malo ale to ciagle norma jest
Jeżeli radzisz sobie jako tako z angielskim to polecam książkę "it starts with the egg". Tam kobietka opisuje swoją historię słabych komórek, i że dzięki odpowiednim dawkom suplementów bardzo poprawiła ich jakość. Jeżeli chcesz mogę znowu wrzucić listę tych suplementów i dawek. Ja i mój mąż się do nich zastosowaliśmy. Czy u mnie pomogło? Nikt mi nie powie tego na 100% ja raczej nie miałam problemu z komórkami, jeżeli można było się do czegoś przyczepić, to do nasienia. Wcześniejsze suple, brane trochę na oślep nic nie dały, przy tych zaleconych z książki mieliśmy niebotyczną poprawę.
Zaszkodzić, nie zaszkodzą, a może akurat zaskoczysz naturalnie :)
 
Jeżeli radzisz sobie jako tako z angielskim to polecam książkę "it starts with the egg". Tam kobietka opisuje swoją historię słabych komórek, i że dzięki odpowiednim dawkom suplementów bardzo poprawiła ich jakość. Jeżeli chcesz mogę znowu wrzucić listę tych suplementów i dawek. Ja i mój mąż się do nich zastosowaliśmy. Czy u mnie pomogło? Nikt mi nie powie tego na 100% ja raczej nie miałam problemu z komórkami, jeżeli można było się do czegoś przyczepić, to do nasienia. Wcześniejsze suple, brane trochę na oślep nic nie dały, przy tych zaleconych z książki mieliśmy niebotyczną poprawę.
Zaszkodzić, nie zaszkodzą, a może akurat zaskoczysz naturalnie :)
Oo dzieki, poszukam tej ksiazki i przeczytam :) jak masz taka liste to bardzo chetnie na pewno nie tylko ja skorzystan tylko innym tez sie przyda :)
 
reklama
Jeżeli radzisz sobie jako tako z angielskim to polecam książkę "it starts with the egg". Tam kobietka opisuje swoją historię słabych komórek, i że dzięki odpowiednim dawkom suplementów bardzo poprawiła ich jakość. Jeżeli chcesz mogę znowu wrzucić listę tych suplementów i dawek. Ja i mój mąż się do nich zastosowaliśmy. Czy u mnie pomogło? Nikt mi nie powie tego na 100% ja raczej nie miałam problemu z komórkami, jeżeli można było się do czegoś przyczepić, to do nasienia. Wcześniejsze suple, brane trochę na oślep nic nie dały, przy tych zaleconych z książki mieliśmy niebotyczną poprawę.
Zaszkodzić, nie zaszkodzą, a może akurat zaskoczysz naturalnie :)
Cześć. Czy możesz napisać te suplementy ? ❤️ Ja mam ogólnie wyniki ok tylko amh 1,01. Właśnie przymierzam się do pierwszej inseminacji…
 
Do góry