reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
reklama
Oczywiście, że tak, grunt, to walczyć do końca Kochana![emoji8]
No ale nic jakos trzeba zyc dalej:) teraz jak sie nie uda to poplacze sobie, pare razy upije, wyrzuce zlosc z siebie i jakos będzie :) i tak sprobujemy w przyszłości z komorka dawczyni, a i tak bedziemy jeszcze próbować naturalnie moze jakis cud bedzie:) takie historie tez są :)
 
Hej Laseczki. Ja już po wizycie, odstawiam dziś anty i czekam na @. Wtedy ruszam ze stymulacja do transferu, pierwsza kontrola 12.11, jak wszystko będzie ok to ok tydzień później 1 transfer.. [emoji16][emoji16][emoji16]
Z dodatkowych wieści, czekają na nas póki co dwie zdrowe dziewczynki.. [emoji3059][emoji3059][emoji3059]
 
Hej Laseczki. Ja już po wizycie, odstawiam dziś anty i czekam na @. Wtedy ruszam ze stymulacja do transferu, pierwsza kontrola 12.11, jak wszystko będzie ok to ok tydzień później 1 transfer.. [emoji16][emoji16][emoji16]
Z dodatkowych wieści, czekają na nas póki co dwie zdrowe dziewczynki.. [emoji3059][emoji3059][emoji3059]
Dwie zdrowe dziewczynki brzmią pięknie ❤️ Czyli ruszasz ✊🏻☺️
 
Mi aż tak dziwnie, że wiem, biorąc pod uwagę, że jeszcze nie wiem czy się uda. Medycyna jest niesamowita hehe.. ale nie szukać daleko, patrząc na nasze forum, babki są tak silne, że nie ma bata, żeby się nie udało [emoji123]
Także tak.. niebawem ruszam, a dziś ruszam na wino i wypije za Wasze zdrówko i Waszych Malenstw również. I za bety do kosmosu i, żeby porody były przyjemne [emoji23][emoji23]
Dwie zdrowe dziewczynki brzmią pięknie [emoji3590] Czyli ruszasz [emoji1307][emoji3526]
 
Mi aż tak dziwnie, że wiem, biorąc pod uwagę, że jeszcze nie wiem czy się uda. Medycyna jest niesamowita hehe.. ale nie szukać daleko, patrząc na nasze forum, babki są tak silne, że nie ma bata, żeby się nie udało [emoji123]
Także tak.. niebawem ruszam, a dziś ruszam na wino i wypije za Wasze zdrówko i Waszych Malenstw również. I za bety do kosmosu i, żeby porody były przyjemne [emoji23][emoji23]
To prawda, niesamowite, ze można takich rzeczy się dowiedzieć i ze takie są możliwości 😍
Coś czuje ze dużo tych toastów będzie 😂🙈🥂
 
Mi aż tak dziwnie, że wiem, biorąc pod uwagę, że jeszcze nie wiem czy się uda. Medycyna jest niesamowita hehe.. ale nie szukać daleko, patrząc na nasze forum, babki są tak silne, że nie ma bata, żeby się nie udało [emoji123]
Także tak.. niebawem ruszam, a dziś ruszam na wino i wypije za Wasze zdrówko i Waszych Malenstw również. I za bety do kosmosu i, żeby porody były przyjemne [emoji23][emoji23]
Dokladnie, ja jeszcze rok temu nie bylam swiadoma jakie sie toczą walki o ciaze i ile jest do przejścia, zanim znalazlam to forum to tak jakbym w innym swiecie zyla nieswiadoma jakie sa historie
 
reklama
Hej Laseczki. Ja już po wizycie, odstawiam dziś anty i czekam na @. Wtedy ruszam ze stymulacja do transferu, pierwsza kontrola 12.11, jak wszystko będzie ok to ok tydzień później 1 transfer.. [emoji16][emoji16][emoji16]
Z dodatkowych wieści, czekają na nas póki co dwie zdrowe dziewczynki.. [emoji3059][emoji3059][emoji3059]
Hejka 😘 Super , że wszystko dobrze ☺️ To dziewuszki teraz na Was czekają ☺️ Powodzenia !!
 
Do góry