reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
No to w ogóle nie ma co porównywać trzymania moczu na siłę a porodem ☺️ Ale domyślam się ,że to straszne
W takim momencie nie nazwałabym tego strasznym. A raczej niemożliwym 😂😂😂 ja patrzyłam się na położna jak na kosmitkę.
Ale każdej z was życzę takiego przeżycia, oczywiście tylko tym, którym poród siłami natury nie straszny :)
 
reklama
W takim momencie nie nazwałabym tego strasznym. A raczej niemożliwym 😂😂😂 ja patrzyłam się na położna jak na kosmitkę.
Ale każdej z was życzę takiego przeżycia, oczywiście tylko tym, którym poród siłami natury nie straszny :)
Mogę sobie narazie tylko wyobrazić ☺️ Ale my kobiety jesteśmy silne i dla naszych pociech jesteśmy w stanie wszystko znieść ♥️ 🥰
 
Witam wszystkich
Właśnie wracam z transferu. Nie wiedziałam, że utrzymanie pełnego pęcherza jest takie trudne! Masakraaa. Katorga dla mnie. Mam nadzieję, że kropek ze mną zostanie. Ostatecznie udało się zapłodnić 3 z 6 komórek i podana dziś była jedna. Oznaczenie miała 4BA. Teraz czekanie do 29.10 na betę.
Dziękuję WAM bardzo, że jesteście. Z moich znajomych i rodziny nikt nie wie o procedurze.
Ps: Karola z nadzieją- czy Ty czasem nie pisałaś, że też niedługo transfer?
Pozdrawiam
Trzymam mocno kciuki, mam nadzieje ze kropek tam zostanie i sie nigdzie nie ruszy:) :)
 
Taaaak, ja przy ostatnim transferze już wyłam z bólu i położna pozwoliła mi iść „lekko się wysiusiać”, bo był poślizg w transferach…40min. Także znam Twój ból.
Kropku, proszę ładnie się rozgościć i zostać z mamusia przez kolejne miesiące.
Tak, jutro o 13 mam transfer 😳
Powodzenia!!! Tym razem musi sie juz udac!!! Bede trzymała kciuki bardzo mocno ✊✊✊
 
W takim momencie nie nazwałabym tego strasznym. A raczej niemożliwym 😂😂😂 ja patrzyłam się na położna jak na kosmitkę.
Ale każdej z was życzę takiego przeżycia, oczywiście tylko tym, którym poród siłami natury nie straszny :)
Musi to byc straszne, ale jak dla niektorych jak np dla mnie to wielkie marzenie moc doświadczyć czegos takiego...
Kurcze te starania o dzidzie to taki masochizm troche 😝
 
Witam wszystkich
Właśnie wracam z transferu. Nie wiedziałam, że utrzymanie pełnego pęcherza jest takie trudne! Masakraaa. Katorga dla mnie. Mam nadzieję, że kropek ze mną zostanie. Ostatecznie udało się zapłodnić 3 z 6 komórek i podana dziś była jedna. Oznaczenie miała 4BA. Teraz czekanie do 29.10 na betę.
Dziękuję WAM bardzo, że jesteście. Z moich znajomych i rodziny nikt nie wie o procedurze.
Ps: Karola z nadzieją- czy Ty czasem nie pisałaś, że też niedługo transfer?
Pozdrawiam
Trzymam mocno kciuki żeby kropek się zadomowił ✊✊
 
reklama
Do góry