reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Wydaje mi się, że krotki, moja Doktor niestety nie określiła jasno. Wg zalecen mam brać anty od 1 dnia cyklu, póki co tyle wiem i czekam- później rozpoczynamy sytumulacje. Z moich obliczeń wynika, że jak pójdzie zgodnie z planem, to miałabym 3-4 dzien zastrzykow na czas wesela. Impreza 15min od domu, wiec żaden problem z lodówka :)
Piękne dzięki.
Masz krótki protokol? Jak dla mnie to wesele w niczym nie przeszkadza, jedyne co to ze ciezko bedzie wstac rano żeby zrobic zastrzyki :) ewentualny monitoring gdyby mial byc w sobote to jesli to mozliwe mozna umowic rano przed slubem i tyle:) gorzej jakby punkcja wypadla wtedy co wesele ale jesli nie to jak dla mnie zastrzyki w niczym nie przeszkadzają. Jedynie kwestia gdzie bedziecie spac po weselu bo zastrzyki trzeba w lodowce trzymać...
 
Obstawiam krótki, skoro anty mam brać ok 5 dni. W pierwszym założeniu miałam brać anty od 1 dnia cyklu czyli 28.08, później stymulacja i ok 15-22.09 zakładała punkcję, ale się poprzesuwa wszystko, bo miesiączka raczej ok 11.09 będzie. Przy tych założeniach to krotki raczej dobrze myślę?
A masz długi protokó czy krótki?
 
Wydaje mi się, że krotki, moja Doktor niestety nie określiła jasno. Wg zalecen mam brać anty od 1 dnia cyklu, póki co tyle wiem i czekam- później rozpoczynamy sytumulacje. Z moich obliczeń wynika, że jak pójdzie zgodnie z planem, to miałabym 3-4 dzien zastrzykow na czas wesela. Impreza 15min od domu, wiec żaden problem z lodówka :)
Piękne dzięki.
Jeśli anty na początku to długi protokół więc przez miesiąc albo więcej będziesz na tabletach a później dopiero po kolejnej miesiączce stymulacja.
 
Obstawiam krótki, skoro anty mam brać ok 5 dni. W pierwszym założeniu miałam brać anty od 1 dnia cyklu czyli 28.08, później stymulacja i ok 15-22.09 zakładała punkcję, ale się poprzesuwa wszystko, bo miesiączka raczej ok 11.09 będzie. Przy tych założeniach to krotki raczej dobrze myślę?
A to ja już nie wiem 🤔 ja myślałam że jak anty to tylko długi protokół. Ale jak masz brać tylko 5 dni to już nie wiem. 🤪
 
No właśnie wychodzi na to, że nie, bo założenie było, że anty biorę od 28.08 a punkcja między 15 a 22.09, czyli pomiędzy juz będę miała stymulacje. Więc może to krotko-dlugi protokół [emoji28][emoji85]
Jeśli anty na początku to długi protokół więc przez miesiąc albo więcej będziesz na tabletach a później dopiero po kolejnej miesiączce stymulacja.
 
Ja też nie.. ale mam PCOS i wysokie AMH, wiec może tyle wystarczy na stymulacje.. Bóg wie, zapytam przy najbliższej wizycie, bo to jakaś czarna magia.[emoji3]
Ale dziękuję!
A to ja już nie wiem [emoji848] ja myślałam że jak anty to tylko długi protokół. Ale jak masz brać tylko 5 dni to już nie wiem. [emoji2957]
 
Hej Dziewczynki! Wrocilam z urlopu i od września ruszamy z i vitro, czekamy teraz na @, żeby zaczynać. Mam jednak mala zagwozdkę, gdyż mamy zaproszenie na wesele, przeciągamy odp do maxa i sama nie wiem, co robić. @ powinna wypaść za ok tydzień a wesele wypada za 2 tygodnie, czy gdybym miała już stymulacje, to myślicie, że będę w stanie na nie pójść i normalnie się bawić, czy raczej powinnam odpuścić? Byłby to raczej początek stymulacji, ale nie chciałabym się męczyć, więc może któraś z doświadczeniem doradzi?
Z góry dziękuję:)
Podczas stymulacji bylam na wakacjach. Funkcjonowałam normalnie. Bylam zszokowana ze tak dobrze znoszę zastrzyki. Myślę że możesz iść na wesele. Tylko załóż luźniejsza sukienkę bo wywala mega arbuza 😀
 
reklama
Ha ha ha...super.. piękne dzięki! Pojde zdecydowanie w oversize [emoji28][emoji28]
Podczas stymulacji bylam na wakacjach. Funkcjonowałam normalnie. Bylam zszokowana ze tak dobrze znoszę zastrzyki. Myślę że możesz iść na wesele. Tylko załóż luźniejsza sukienkę bo wywala mega arbuza [emoji3]
 
Do góry