reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Moja siostra w ciazy na zgagę ratowała się migdałami. Podobno pomagały :)
Dziewczyny wczoraj zrobiłam sobie wyliczenia matematyczne bety dla spokoju głowy i wyszło mi że jeśli będzie rosła tak jak do tej pory to będzie w sumie idealnie więc się uspokoiłam trochę :) wizyta usg 28.7
Czy znacie jakieś sensowne sposoby na radzenie sobie ze zgagą? Przysięgam że przyplątała się od dnia testu. Mdli mnie trochę ale to jest do przeżycia, ale ta zgaga jest STRASZNA, próbuję domowych sposobów, jem małe, głównie gotowane lub parowane posiłki 2 z małą ilością przypraw, piję dużo wody z cytryną lub miętą (imbiru nie mogę) 2 razy sięgnęłam nawet po Manti bo mi gastrolog powiedziała że można ale to i tak pomaga tylko na chwilę a mam wrażenie że mam zgagę nawet po wodzie :/
 
Jak to jest przy podpisaniu umowy a byciu w ciąży? Moze ktoś miał taki przypadek ;-)
To nie ma zadnego znaczenia. W przypadku gdy pojdziesz na l4 to i tak bedziesz dostawala 100% sredniego wynagrodzenia z ostatnich 12 miesiecy (gdybys od nowej umowy miala inne wynagrodzenie to i tak srednia z ostatnich 12 mcy sie liczy)
 
A my czekamy na badanie kariotypu ale raczej bez względu na wynik badan zdecydujemy sie na dawczynie, w sierpniu mam wizytę wiec narazie mamy jeszcze czas do namyslu zeby byc pewnym w 100%, urlop i odpoczynek od tych stymulacji, oczekiwan, badan itp:) :)
Super, my tez będziemy mieli sierpień wolny ;) zero leków, zero wizyt, aż się trochę na to cieszę ;)
 
reklama
Do góry