reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
reklama
Dziewczyny wczoraj zrobiłam sobie wyliczenia matematyczne bety dla spokoju głowy i wyszło mi że jeśli będzie rosła tak jak do tej pory to będzie w sumie idealnie więc się uspokoiłam trochę :) wizyta usg 28.7
Czy znacie jakieś sensowne sposoby na radzenie sobie ze zgagą? Przysięgam że przyplątała się od dnia testu. Mdli mnie trochę ale to jest do przeżycia, ale ta zgaga jest STRASZNA, próbuję domowych sposobów, jem małe, głównie gotowane lub parowane posiłki 2 z małą ilością przypraw, piję dużo wody z cytryną lub miętą (imbiru nie mogę) 2 razy sięgnęłam nawet po Manti bo mi gastrolog powiedziała że można ale to i tak pomaga tylko na chwilę a mam wrażenie że mam zgagę nawet po wodzie :/
 
I jeszcze mam pytanie do tych które dłuższy czas brały luteinę, strasznie mi wysusza śluzówkę :( boję się infekcji :/ jutro przy becie zrobię wymaz, bo czuję dyskomfort i pieczenie ale nie wiem czy to od samej luteiny i wolę sprawdzić. Biorę 3x2 po 100 mg teraz plus duphaston. Ta gin co ma mi prowadzić ciążę przepisała mi cholernie drogi żel z progiem na noc ale nie ma go nigdzie w moim mieście! No i się zastanawiam czy ta pod język rzeczywiście ta straszna? Mój prog jest w miarę ok spadł co prawda z 39 na 35 ale nie jest źle i się zastanawiam czy ta pod język razem z tym żelem na noc dałaby radę...
 
Dziewczyny wczoraj zrobiłam sobie wyliczenia matematyczne bety dla spokoju głowy i wyszło mi że jeśli będzie rosła tak jak do tej pory to będzie w sumie idealnie więc się uspokoiłam trochę :) wizyta usg 28.7
Czy znacie jakieś sensowne sposoby na radzenie sobie ze zgagą? Przysięgam że przyplątała się od dnia testu. Mdli mnie trochę ale to jest do przeżycia, ale ta zgaga jest STRASZNA, próbuję domowych sposobów, jem małe, głównie gotowane lub parowane posiłki 2 z małą ilością przypraw, piję dużo wody z cytryną lub miętą (imbiru nie mogę) 2 razy sięgnęłam nawet po Manti bo mi gastrolog powiedziała że można ale to i tak pomaga tylko na chwilę a mam wrażenie że mam zgagę nawet po wodzie :/
Syrop Gaviscon mi pomagał jak już domowe sposoby nie dawały rady 😉
 
Dziewczyny wczoraj zrobiłam sobie wyliczenia matematyczne bety dla spokoju głowy i wyszło mi że jeśli będzie rosła tak jak do tej pory to będzie w sumie idealnie więc się uspokoiłam trochę :) wizyta usg 28.7
Czy znacie jakieś sensowne sposoby na radzenie sobie ze zgagą? Przysięgam że przyplątała się od dnia testu. Mdli mnie trochę ale to jest do przeżycia, ale ta zgaga jest STRASZNA, próbuję domowych sposobów, jem małe, głównie gotowane lub parowane posiłki 2 z małą ilością przypraw, piję dużo wody z cytryną lub miętą (imbiru nie mogę) 2 razy sięgnęłam nawet po Manti bo mi gastrolog powiedziała że można ale to i tak pomaga tylko na chwilę a mam wrażenie że mam zgagę nawet po wodzie :/
Aaaa no i nie licz, nie kalkuluj 🙂 jest duża rozpiętość widełek bety, a rosnąć będzie na pewno pięknie 🥰 czekamy na zdjęcie bąbelka ☺️
 
Dziewczyny wczoraj zrobiłam sobie wyliczenia matematyczne bety dla spokoju głowy i wyszło mi że jeśli będzie rosła tak jak do tej pory to będzie w sumie idealnie więc się uspokoiłam trochę :) wizyta usg 28.7
Czy znacie jakieś sensowne sposoby na radzenie sobie ze zgagą? Przysięgam że przyplątała się od dnia testu. Mdli mnie trochę ale to jest do przeżycia, ale ta zgaga jest STRASZNA, próbuję domowych sposobów, jem małe, głównie gotowane lub parowane posiłki 2 z małą ilością przypraw, piję dużo wody z cytryną lub miętą (imbiru nie mogę) 2 razy sięgnęłam nawet po Manti bo mi gastrolog powiedziała że można ale to i tak pomaga tylko na chwilę a mam wrażenie że mam zgagę nawet po wodzie :/
Rennie można w ciąży i to było moje zbawienie, zgage miałam doslownie po wszystkim. Co do luteiny to niestety częsta przypadłość, musiałabyś pogadac z lekarzem czy jest cos nawilżającego no i czy to czasem nie jakiś stan zapalny. Wynik proga jest ok, on jest wydzielzny skokowo i nie każdy wychodzi we krwi. Żeby Cię pocieszyć ja miałam 15 i lekarz mówił, że jak na sztuczny cykl to i tak bardzo dobrze.
 
Dziewczyny wczoraj zrobiłam sobie wyliczenia matematyczne bety dla spokoju głowy i wyszło mi że jeśli będzie rosła tak jak do tej pory to będzie w sumie idealnie więc się uspokoiłam trochę :) wizyta usg 28.7
Czy znacie jakieś sensowne sposoby na radzenie sobie ze zgagą? Przysięgam że przyplątała się od dnia testu. Mdli mnie trochę ale to jest do przeżycia, ale ta zgaga jest STRASZNA, próbuję domowych sposobów, jem małe, głównie gotowane lub parowane posiłki 2 z małą ilością przypraw, piję dużo wody z cytryną lub miętą (imbiru nie mogę) 2 razy sięgnęłam nawet po Manti bo mi gastrolog powiedziała że można ale to i tak pomaga tylko na chwilę a mam wrażenie że mam zgagę nawet po wodzie :/
Mojej siostrze na zgagę w ciąży pomagało tylko mleko
 
Bardzo mi przykro. Tez po 4 IUI podeszłam do IVF. Zastrzyków trochę jest, ale każdy przyjmuje inna ilość, wiec to do ustalenia z ginekologiem. Ja przez cała stymulację nie przytyłam, wręcz „schudłam” 1kg, ale nie jadłam praktycznie wgl słodyczy. Powodzenia! ✊🏻
A co u Ciebie?
I jeszcze mam pytanie do tych które dłuższy czas brały luteinę, strasznie mi wysusza śluzówkę :( boję się infekcji :/ jutro przy becie zrobię wymaz, bo czuję dyskomfort i pieczenie ale nie wiem czy to od samej luteiny i wolę sprawdzić. Biorę 3x2 po 100 mg teraz plus duphaston. Ta gin co ma mi prowadzić ciążę przepisała mi cholernie drogi żel z progiem na noc ale nie ma go nigdzie w moim mieście! No i się zastanawiam czy ta pod język rzeczywiście ta straszna? Mój prog jest w miarę ok spadł co prawda z 39 na 35 ale nie jest źle i się zastanawiam czy ta pod język razem z tym żelem na noc dałaby radę...
Ja mialam raz pod jezyk bo dostalam uczulenia od dopochwowej i musialam odstawić i dokonczyc ppd jezyk i jest niedobra, gorzka, dlugo sie rozpuszcza no i w 100 % wole dopochwowo lub tabletki do polykania
 
reklama
Do góry