reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Dziewczyny gratuluję dobrych wieści i życzę, żeby wszystko cudnie przebiegło. 😍 Będę cały czas podglądać wszystkie postępy i kibicować, jeśli pozwolicie.

U mnie dziś powtórka bety i ze 106 jest ... 245 mlU/ml. Nawet nie wiem, co powiedzieć, bo w to nie wierzę. 😍😍😍 Kupiłam sobie sałatkę, żeby poswietowac, bo zawsze stawiałam na minimum kalorii i mega zdrowy tryb życia, a teraz uznałam, że coś mi się po ponad 6 latach od życia należy. 🤸🥳 Nawet nie mam pojęcia, czy to dobrze czy źle, ale pewnie zanim poczytam muszę mocno ochłonąć. 🙏

I naprawdę mega Wam dziękuję, bo gdyby nie Wy być może jakiś czas jeszcze dłuższy podejmowałabym tą decyzję i się zastanawiała przed nieznanym, a dzięki Wam być może te największe marzenie właśnie się spełni. Mega dziękuję, jesteście super babki. 💞
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny gratuluję dobrych wieści i życzę, żeby wszystko cudnie przebiegło. 😍 Będę cały czas podglądać wszystkie postępy i kibicować, jeśli pozwolicie.

U mnie dziś powtórka bety i ze 106 jest ... 245 mlU/ml. Nawet nie wiem, co powiedzieć, bo w to nie wierzę. 😍😍😍 Kupiłam sobie sałatkę, żeby poswietowac, bo zawsze stawiałam na minimum kalorii i mega zdrowy tryb życia, a teraz uznałam, że coś mi się po ponad 6 latach od życia należy. 🤸🥳 Nawet nie mam pojęcia, czy to dobrze czy źle, ale pewnie zanim poczytam muszę mocno ochłonąć. 🙏

I naprawdę mega Wam dziękuję, bo gdyby nie Wy być może jakiś czas jeszcze dłuższy podejmowałabym tą decyzję i się zastanawiała przed nieznanym, a dzięki Wam być może te największe marzenie właśnie się spełni. Mega dziękuję, jesteście super babki. 💞
Cudowna beta ❤️ Można świętować!
 
reklama
Do góry