reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Chciałabym w to wierzyć, że to od ciąży, a nie luteiny, ale najbardziej mi nie dobrze tuż po wzięciu tabletki, chociaż dziś to jakiś cały dzień mam taki trudny. 😍 Ale nie zauważyłam poza tym żadnych różnic w cyklu, żadnych magicznych objawów ani zmian, więc chyba w ciąży by się coś zmieniło. 🤷
Jeszcze na zmiany i objawy przyjdzie czas ☺️ Ciesz się piękna beta, powtórz po 48h i uwierz ze się udało 😍
 
reklama
Ciesz się z bety Kobietko nie wymyślali sobie akcji i dram na siłę [emoji6][emoji1787]
Chciałabym w to wierzyć, że to od ciąży, a nie luteiny, ale najbardziej mi nie dobrze tuż po wzięciu tabletki, chociaż dziś to jakiś cały dzień mam taki trudny. [emoji7] Ale nie zauważyłam poza tym żadnych różnic w cyklu, żadnych magicznych objawów ani zmian, więc chyba w ciąży by się coś zmieniło. [emoji1745]
 
Chciałabym w to wierzyć, że to od ciąży, a nie luteiny, ale najbardziej mi nie dobrze tuż po wzięciu tabletki, chociaż dziś to jakiś cały dzień mam taki trudny. 😍 Ale nie zauważyłam poza tym żadnych różnic w cyklu, żadnych magicznych objawów ani zmian, więc chyba w ciąży by się coś zmieniło. 🤷
A bralas kiedys wczesniej luteine?
Ja pamietam ze jak 1 raz w życiu zaczelam przyjmować to jakies 2 cykle strasznie zle sie czulam, bolala mnie glowa, miesnie i wszystko, potem juz chyba moj organizm sie przyzwyczaił to moze tez Twoj musi:)
 
A bralas kiedys wczesniej luteine?
Ja pamietam ze jak 1 raz w życiu zaczelam przyjmować to jakies 2 cykle strasznie zle sie czulam, bolala mnie glowa, miesnie i wszystko, potem juz chyba moj organizm sie przyzwyczaił to moze tez Twoj musi:)

Właśnie nigdy nie brałam i to może od tego, ale ta beta trochę mi nadziei robi. Zobaczę czy będzie przyrost i będzie pewnie jasne.
 
Dziewczyny chyba coś jest na rzeczy bo zaczynam mieć problem z aplikacją luteiny...tak jakby się wszystko zamykało w środku...chyba że po prostu nabawiłam się uczulenia ;) natomiast mój brzuch po 5 kłuciach wygląda jakby miał bliskie spotkanie 3 stopnia z ciężarówką, wszystkie kolory siniaków jakie widziałam w jednym miejscu...no nie nadaję się do robienia zastrzyków 😂
To chyba nie jest do końca umiejetbosc bądź jej brak przy robieniu zastrzyków. Ja już próbowałam różnych technik i wygląda to jak wygląda 😅
 

Załączniki

  • 20210708_134656.jpg
    20210708_134656.jpg
    618,5 KB · Wyświetleń: 58
Dziękuję Wam dziewczyny. 😍 Nie mam pojęcia, co o tym myśleć, bo spodziewałam się negatywu, miałam dalsze plany jeszcze dwa podejścia, cykl przerwy i in vitro. Nie dociera do mnie w ogóle, że to może być prawda. Dla mnie to jak sen. Sprawdzę betę po 48 h, wezme receptę na tą nieszczęsną luteinę, która mnie tak dobija. Jeśli będzie przyrost to chyba mogę mieć nadzieję. Ale dzięki Wam to stało się dużo prostsze niż ciągle zadawanie sobie pytań w międzyczasie, które zostało zamienione w działanie. Dziękuję. 🤗
Gratulacje, gratulacje, beta pięknie urośnie ✊❤️🙂
 
reklama
To chyba nie jest do końca umiejetbosc bądź jej brak przy robieniu zastrzyków. Ja już próbowałam różnych technik i wygląda to jak wygląda 😅
To chyba zalezy od tego jaka sie ma skore, tak samo z siniakami od uderzenia. Ja akurat mam tak ze nigdy prawie nie mam, a niektore kolezanki maja tak ze uderza sir delikatnie i od razu siniak:)
 
Do góry