reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Dziewczyny gratuluję dobrych wieści i życzę, żeby wszystko cudnie przebiegło. 😍 Będę cały czas podglądać wszystkie postępy i kibicować, jeśli pozwolicie.

U mnie dziś powtórka bety i ze 106 jest ... 245 mlU/ml. Nawet nie wiem, co powiedzieć, bo w to nie wierzę. 😍😍😍 Kupiłam sobie sałatkę, żeby poswietowac, bo zawsze stawiałam na minimum kalorii i mega zdrowy tryb życia, a teraz uznałam, że coś mi się po ponad 6 latach od życia należy. 🤸🥳 Nawet nie mam pojęcia, czy to dobrze czy źle, ale pewnie zanim poczytam muszę mocno ochłonąć. 🙏

I naprawdę mega Wam dziękuję, bo gdyby nie Wy być może jakiś czas jeszcze dłuższy podejmowałabym tą decyzję i się zastanawiała przed nieznanym, a dzięki Wam być może te największe marzenie właśnie się spełni. Mega dziękuję, jesteście super babki. 💞
Pięknie ♥️ Miłego świętowania i dużo zdrowia 😘
 
reklama
Dziewczyny jestem załamana 😭 Zawsze pod górkę normalnie dziś aż się poryczałam zrobiłam te wyniki o których Wam pisałam krzywa glukozowa i insulinowa dodatkowo zrobiłam homocysteinę i Wit . D3 Wit. D3 mało się podniosła ale to mnie tak nie martwi jak homocysteina wyszła aż 17,80 😭 Brałam dotychczas prewenit intensiv tak zalecił Doktor z kliniki i dodatkowo brałam Folik. Jak widać źle . Doktor wiedział mówił , że mogę brać ale tylko wyniki po tym się pogorszyły😔 Może Wy coś mi doradzicie ? Bo ja już załamuje ręce... Normalnie jest mi tak źle , nie mam siły
 
Dziewczyny jestem załamana 😭 Zawsze pod górkę normalnie dziś aż się poryczałam zrobiłam te wyniki o których Wam pisałam krzywa glukozowa i insulinowa dodatkowo zrobiłam homocysteinę i Wit . D3 Wit. D3 mało się podniosła ale to mnie tak nie martwi jak homocysteina wyszła aż 17,80 😭 Brałam dotychczas prewenit intensiv tak zalecił Doktor z kliniki i dodatkowo brałam Folik. Jak widać źle . Doktor wiedział mówił , że mogę brać ale tylko wyniki po tym się pogorszyły😔 Może Wy coś mi doradzicie ? Bo ja już załamuje ręce... Normalnie jest mi tak źle , nie mam siły
Nie martw się kochana na wszystko jest rada. Wg mnie tak wysoka himocysteina świadczy o mutacji mthfr, zwykłego folika po prostu nie przyswajasz. W tym preparacie masz metylowany kwas foliowy, Wit b12 oraz cholinę
 

Załączniki

  • 20210709_192120.jpg
    20210709_192120.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 21
Nie martw się kochana na wszystko jest rada. Wg mnie tak wysoka himocysteina świadczy o mutacji mthfr, zwykłego folika po prostu nie przyswajasz. W tym preparacie masz metylowany kwas foliowy, Wit b12 oraz cholinę
A czy Witamina B12 też jest metylowana ? To może to kupie bo czuję , że normalnie już błądzę . Na tydzień odstawię w ogóle kwas foliowy i zacznę pić sok z buraka podobno też zbija homocysteinę. Tak mam mutacje ale mój Doktor stwierdził , że te witaminy mogę brać nie wiedziałam , że zrobią więcej szkody niż pożytku.
 
A czy Witamina B12 też jest metylowana ? To może to kupie bo czuję , że normalnie już błądzę . Na tydzień odstawię w ogóle kwas foliowy i zacznę pić sok z buraka podobno też zbija homocysteinę. Tak mam mutacje ale mój Doktor stwierdził , że te witaminy mogę brać nie wiedziałam , że zrobią więcej szkody
Tak, Wit b12 tez jest metylowana
 
reklama
A czy Witamina B12 też jest metylowana ? To może to kupie bo czuję , że normalnie już błądzę . Na tydzień odstawię w ogóle kwas foliowy i zacznę pić sok z buraka podobno też zbija homocysteinę. Tak mam mutacje ale mój Doktor stwierdził , że te witaminy mogę brać nie wiedziałam , że zrobią więcej szkody niż pożytku.
Jeśli masz mutacje to tylko metylowane i kwas foliowy i wit. b np. fimry Solgar.
 
Do góry