reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
widzę że mają siedziby w całej Polsce, zastanowię się nad tą klinika. A mogę zapytać za którym razem Wam się udało?😉 Też skorzystaliście z polecenia czy sami wybraliście ta klinikę? Teraz jest to bardzo ważne dla Nas żeby samemu moc wybrać dawce. Wcześniej nie zastanawialiśmy się nad tym jednak po czasie chcielibyśmy mieć taką możliwość
Niestety się nie udało, za nami 6 inseminacji 😔😔😔 teraz startujemy z in vitro. Ogólnie prowadzi nas lekarz z Invicta w Bydgoszczy, tam jeździmy na wizyty, ale dobór dawcy i zabiegi miałam w Gdańsku bo tam mają bank nasienia. Do kliniki trafiłam że względu na to że bylo stosunkowo blisko z naszego miejsca zamieszkania, przydzielili nam lekarza i dopiero wtedy zaczęłam o nim czytać i miał bardzo dobre opinie. I mimo że nam się nie udało to dalej prowadzi nas do in vitro bo mam do niego zaufanie, widać że wie co robi, ma wiedzę i co najważniejsze cały czas się dokształca i poszerza swój zakres specjalizacji.
 
reklama
Niestety się nie udało, za nami 6 inseminacji 😔😔😔 teraz startujemy z in vitro. Ogólnie prowadzi nas lekarz z Invicta w Bydgoszczy, tam jeździmy na wizyty, ale dobór dawcy i zabiegi miałam w Gdańsku bo tam mają bank nasienia. Do kliniki trafiłam że względu na to że bylo stosunkowo blisko z naszego miejsca zamieszkania, przydzielili nam lekarza i dopiero wtedy zaczęłam o nim czytać i miał bardzo dobre opinie. I mimo że nam się nie udało to dalej prowadzi nas do in vitro bo mam do niego zaufanie, widać że wie co robi, ma wiedzę i co najważniejsze cały czas się dokształca i poszerza swój zakres specjalizacji.
kochana życzę Wam wytrwałości😘 teraz na pewno się uda😉
 
Kochane, a może znacie jakąś klinikę godna polecenia gdzie można samemu wybrać dawce z całym pakietem badań w Katowicach lub Krakowie?
 
I jeszcze Bocian, też dosyć znana
właśnie w Bocianie się leczyliśmy. Niestety co placówka to inne podejście w Warszawie odniosłam bardzo dobre wrażenie, w Katowicach wręcz przeciwnie. Wiecznie haos, dużo pan na rejestracji które nie ogarniały problemów pacjentek, wizyty zawsze opóźnione o pół godziny, nie było indywidualnego podjęcia. Czułam się jak na taśmie produkcyjnej... A InviMed nie znam ale chętnie się dowiem coś niecoś o tej klinice😉
 
Witam serdecznie, Czy mozecie dac mi znac ile mialyscie pęcherzykow dojrzalych przy waszej stymulacji i inseminacji i jakie mialy wielkosci?

Czy ktoras z was miala 2 duze podczas IUI i zaszla w ciaze blizniacza. Mam miec IUI w poniedzialek i mam 2 pecherzyki. Wolalabym by byl jeden a nie dwa. Ale zwykle podczas stymulacji mam 2 lub 3
Ja w poprzednim cyklu miałam dwa dojrzałe pecherzyki mój partner ma super nasienie a mimo to 2 IUI nieudana 🤷🏼‍♀️
 
reklama
I
ja zawsze mialam jeden duży ale bardzo chciałbym mieć dwa🤗
Ja to już serio myśle ze jak ma się udać, to się uda z jednym czy dwoma to bez znaczenia bardzo się nakręciłam na sukces przy dwóch bo zawsze miałam owulacje z lewego jajnika a wtedy miałam dwa pecherzyki w prawym jajniku i myślałam sobie ze tym razem No to już musi się udać zwłaszcza ze nasienie super i... nic z tego. W środę byłam u dr i po 2 IUI powiedział mi ze brak mu wiary w nasz sukces z IUI wiec to już 3 ostatnia w tym tygodniu prawdopodobnie. Mamy to szczęście ze w Warszawie jest dofinansowanie i to aż 6 tys w Invimedzie są jeszcze miejsca, spełniamy wszystkie wymagania wiec raczej się zakwalifikujemy.
 
Do góry