reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
Bardzo mi przykro i niestety dobrze rozumiem przez co przeszłaś. Ja po stracie badania robiłam sama z pomocną wiedzą dziewczyn z forum. Dziwi mnie to o dawcy. Wydawało mi się że w każdej klinice jest tak, że masz KILKU do wyboru właśnie na podstawie fenotypu i pewnych dodatkowych info. Przynajmniej w mojej klinice tak jest...
A do jakiej kliniki chodzisz? Sama wybierałaś dawce? Ja zostałam postawiona pod ścianą. Lekarz powiedział że mają dawce i można wykonać zabieg więc się zgodziłam. Dopiero później doczytałam że w innych klinkach jest opcja wyboru ale nie znalazłam takiej informacji na żadnej stronie
 
reklama
Hej kochane, chwilę mnie nie było ale musiałam dojść do siebie. Poroniłam w 7tygodniu. Nie było serduszka. Puste jajo. Zaczęłam mocno krwawić i wylądowałam w szpitalu. Traumatyczne przeżycie... Oczywiście nie poddaje sie chociaż różne myśli przedzierają się przez głowę... Mimo to jest pełna nadziei że skoro się udało za drugim razem to teraz też się uda. Jednak zastanawiam się poważnie nad zmianą kliniki. Chodziliśmy do bociana w Katowicach bo najblizej. Teraz mądrzejsza o doświadczenia wolę dopłacić i jak trzeba przejechać cała polske żeby być pewna że nasieniem jest silne i wostal wykonany cały pakiet badań. Dodatkowo czytałam kiedyś na forum że w jakiejś klinice chyba w Krakowie jest opcja wyboru dawcy pod względem cech fenotypowych🤔 wiecie coś na ten temat? A Wy jaka klinikę polecacie?
Kochana strasznie Ci współczuję, nawet nie jestem w stanie sobie wyobrazić co czułaś 😔 my od razu jak zadecydowaliśmy o dawcy nasienia to razem z mężem musieliśmy wypełnić ankiety fenotypowe. Lekarz powiedział że klonu męża nie znajdą ale będą starali się wybrać jak najbardziej podobnego 😉 także w mojej klinice to standardowa procedura
 
reklama
Invicta Gdańsk
widzę że mają siedziby w całej Polsce, zastanowię się nad tą klinika. A mogę zapytać za którym razem Wam się udało?😉 Też skorzystaliście z polecenia czy sami wybraliście ta klinikę? Teraz jest to bardzo ważne dla Nas żeby samemu moc wybrać dawce. Wcześniej nie zastanawialiśmy się nad tym jednak po czasie chcielibyśmy mieć taką możliwość
 
Do góry