reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
Cześć dziewczyny, proszę o waszą opinię. Mąż ma kiepskie wyniki nasienia. Morfologia 0 i ruch a też zero fragmentacja zła 48,%. Dobre jest że inne parametry w normie i nie wiadomo czym to jest spowodowane bo plemników jest dużo ponad normę...kazali teraz mu zrobić badanie TSH,FSH itd. Oprócz tego oboje mamy zrobić kariotypy. Bardzo się boję, niby w rodzinie żadnych problemów nie było po obu stronach ale skąd złe plemniki. Dieta i luźne gatki słyszałam już, zero alko i kawy. Czy któraś z Was lub mąż mial zły wynik kariotypu mimo że w rodzinie wszyscy zdrowi?
 
reklama
A do jakiej kliniki chodzisz? Sama wybierałaś dawce? Ja zostałam postawiona pod ścianą. Lekarz powiedział że mają dawce i można wykonać zabieg więc się zgodziłam. Dopiero później doczytałam że w innych klinkach jest opcja wyboru ale nie znalazłam takiej informacji na żadnej stronie
Fertimedica Warszawa. I tak mieliśmy do wyboru ok 8-10 dawców. Za dodatkowa opłatą można było rozszerzyć zakres informacji o dawcy.
 
Asiu a jaka klinika? Rozumiem że mieliście kilka opcji?
Parens Kraków, oni mają na miejscu katalog: https://bank.laboratoriumivf.com.pl/Login.aspx zerknij sobie jak wygląda, wypełnia się ankietę (my to robiliśmy z embriologiem) i wg cech, gr krwi itd. wybieracie dawce, jeżeli nie ma takiego, który pasuje, szukają dla Was w nie pamietam, ale europejskim banku i sprowadzają nasienie (tutaj trzeba się liczyć z kosztem transportu ok.500 zł z tego co pamietam).
 
Parens Kraków, oni mają na miejscu katalog: https://bank.laboratoriumivf.com.pl/Login.aspx zerknij sobie jak wygląda, wypełnia się ankietę (my to robiliśmy z embriologiem) i wg cech, gr krwi itd. wybieracie dawce, jeżeli nie ma takiego, który pasuje, szukają dla Was w nie pamietam, ale europejskim banku i sprowadzają nasienie (tutaj trzeba się liczyć z kosztem transportu ok.500 zł z tego co pamietam).
dzięki 😉
 
Jak tam? Odpoczelyscie? My pojechaliśmy do Zakopanego ODPOCZĄĆ. Wjechaliśmy na Kasprowy i zeszliśmy na pieszo. 6h. Takie piękne śnieżne zejście. Prawie padłam 😂😂 Tak wiec odpocząć nie odpoczęłam ale satysfakcja jest 😉
 

Załączniki

  • 743EE722-21EE-406C-95A3-1D3A47E68443.jpeg
    743EE722-21EE-406C-95A3-1D3A47E68443.jpeg
    1,4 MB · Wyświetleń: 36
Hej kochane, chwilę mnie nie było ale musiałam dojść do siebie. Poroniłam w 7tygodniu. Nie było serduszka. Puste jajo. Zaczęłam mocno krwawić i wylądowałam w szpitalu. Traumatyczne przeżycie... Oczywiście nie poddaje sie chociaż różne myśli przedzierają się przez głowę... Mimo to jest pełna nadziei że skoro się udało za drugim razem to teraz też się uda. Jednak zastanawiam się poważnie nad zmianą kliniki. Chodziliśmy do bociana w Katowicach bo najblizej. Teraz mądrzejsza o doświadczenia wolę dopłacić i jak trzeba przejechać cała polske żeby być pewna że nasieniem jest silne i wostal wykonany cały pakiet badań. Dodatkowo czytałam kiedyś na forum że w jakiejś klinice chyba w Krakowie jest opcja wyboru dawcy pod względem cech fenotypowych🤔 wiecie coś na ten temat? A Wy jaka klinikę polecacie?
Bardzo mi przykro 😔😔 Jest to bardzo duże przeżycie dla kobiety. Ja jeżdżę z moim partnerem do Invimed Poznań udało nam się za pierwszym podejściem inseminacji ale też niestety poroniłam .
 
A do jakiej kliniki chodzisz? Sama wybierałaś dawce? Ja zostałam postawiona pod ścianą. Lekarz powiedział że mają dawce i można wykonać zabieg więc się zgodziłam. Dopiero później doczytałam że w innych klinkach jest opcja wyboru ale nie znalazłam takiej informacji na żadnej stronie
My też mieliśmy wybór ale było tylko dwóch dawców do wyboru pod względem naszych grup krwi i kolor oczu, włosów itd.
 
reklama
Do góry